incl. BTW
incl. BTW
incl. BTW
Prachtig effect voor wand overkapping, schutting of gevelbekleding schuur
Onder hoge keteldruk geïmpregneerd voor langere levensduur
Bijzonder design, schitterend effect
Modern en uniek profiel
Niet geschikt voor woninggevels
Minder duurzaam dan thermisch gemodificeerde variant
Wilt u een wand voor uw overkapping of een schutting maken met een uniek profiel? Deze gevelbekleding triple blokprofiel geïmpregneerd 27 x 145 mm is een goede en relatief goedkope keuze. Deze mes en groef planken hebben een levensduur van ca. 7-15 jaar en zijn op professionele wijze onder keteldruk geïmpregneerd. Hierdoor gaan ze jarenlang mee en hoeft u ze niet zelf nog een keer te behandelen. Het voordeel van mes en groef is dat de gevel of schutting altijd 100% gesloten blijft, ook bij weersinvloeden of werking van het hout. De werkende breedte van deze plank is 12.4 cm.
Monteer dit unieke triple blokprofiel bij voorkeur horizontaal met schroeven of schroefnagels. Bij deze planken moet de mes zijde altijd naar boven wijzen, de reden is dat er geen water in kan blijven staan. Dit is belangrijk, want als u de planken op een verkeerde manier monteert kan het hout door het water snel gaan rotten. Zorg altijd voor 2 mm tussenruimte onder en boven ieder deel, dus nooit strak op elkaar monteren. Wij raden aan om bij horizontale montage de onderste plank altijd minimaal 10 mm vrij te houden aan de onderzijde. Zorg bij een eventuele verticale montage altijd voor een verticale ventilatie in uw rachels.
Dit profiel is maar aan één kant van de plank. U kunt het beste tussen de schuttingpalen van 99x99 mm of 8x8 cm die u kiest een verticaal raamwerk maken met 44x70 mm geïmpregneerde balken. Zorg er dan wel voor dat u om de 40 a 50 cm een geïmpregneerde balk plaatst in uw raamwerk.
Zoekt u duurzame gevelbekleding voor uw woning? Kijk dan eens naar ons assoritment met thermisch gemodificeerd hout.