incl. BTW
15 jaar garantie
Levendige uistraling
Geschikt voor vloerverwarming
Eenvoudig te reinigen
De verouderd en geoliede >Floer Landhuis parketvloeren met de Eiken toplaag van 5 mm zijn verlijmd op een 15 mm dikke berken multiplank drager. Dit parket met eiken fineerlaag wordt in een grote centrifuge stevig getrommeld om zo machinaal de plank te verouderen. Dit geeft het lamelparket een fraaie nostalgische look wat u ook terugvindt bij parket wat al jaren in gebruik is. Na het trommelen zijn deze lamellen afgewerkt met een witte parketolie, ook wel white wash olie genoemd. Zo onstaat er een uniek retro parket met een trendy wit gekleurde eiken toplaag. Liever een andere breedte, bewerking of kleur olie? Neem contact met ons op voor maatwerk!
Het wit geoliede en verouderde parket is voorzien van een prachtige houtstructuur. Door gebruik te maken van een eiken toplaag met een rustiek ABC, rustiek AB of rustiek A houtsortering ontstaat er een parketvloer met een levendige uitstraling. Deze levende structuur ontstaat dankzij de noesten, barsten en spinthout in het eiken. Liever een strakker vloeroppervlak zonder noesten? Kies dan voor de 1-Bis houtsortering. Prefereert u een vloer zonder oneffenheden met slechts minimale kwastjes? Kies dan voor de Noestvrij houtsortering. Lees hier meer over de >verschillende houtstructuren. Door de noesten en scheuren in de rustieke eiken fineerlaag te vullen met vloeibaar hout ontstaat een vlak en eenvoudig te onderhouden vloeroppervlak. Wilt u deze parketvloer leggen op een vloerverwarming? De verschillende berkenhout lagen zijn dwars verlijmd zodat de hout lagen tegen elkaar in werken. Zo wordt grove werking voorkomen, uitermate geschikt in combinatie met een vloerverwarming! Bij parketwinkel Gadero worden deze wit geoliede en verouderde lamelplanken Gratis bij u aan huis bezorgd. Wilt u thuis voorzien worden van advies? Vraag dan een huisbezoek aan.
>
De Floer multiplanken met de verouderde eiken toplaag en wit olie uitvoering zijn voorzien van een garantie van maar liefst 15 jaar. De vloeren worden in Nederland geproduceerd uit Europees eiken. Tijdens de productie wordt streng gecontroleerd op maatvastheid van de eiken duoplanken. Ook de verbinding is uitermate maatvast waardoor dit lamelparket eenvoudig is te leggen. Lees hier instucties voor het >leggen van lamel parket. Pas op met B-keuze uit China, dit parket is vaak slecht verlijmd en de eiken toplaag laat dan ook vaak snel los. We adviseren onze klanten deze Floer machinaal getrommelde met white wash olie parketvloer 2 x per maand te reinigen met de Woca Natuurzeep. Met deze onderhouds zeep wordt de eiken vloer niet alleen gereinigd maar de zeep brengt een beschermde laag aan op de houten toplaag. De witte vloerdelen bestaan uit planken van 200 tot 240 cm met 10 % kortere delen. Bent u opzoek naar een andere bewerking, behandeling of formaat parket vloer? Neem contact met ons op! Door gebruik te maken van een eigen productie kan er na de wensen van de klant maatwerk worden geproduceerd.