Floer Multiplank Reuze Visgraat Eiken Parket - Onbehandeld 90 x 18 cm
Productnummer: FL2030-MBORV Ongeolied oppervlak | Hoogwaardig Europees eiken
Floer Multiplank Reuze Visgraat Eiken Parket - Onbehandeld 90 x 18 cm
De robuuste Floer Onbehandelde Reuze Visgraat multiplanken worden in Nederland geproduceerd met een Europees eiken toplaag van 4 mm. Deze toplaag wordt verlijmd op een 12 mm dikke berken multiplank drager. Danzkij de Nederlandse productie kunnen wij u een hoge kwaliteit en hoge maatvastheid aan visgraat parket planken aanbieden. Dit heeft te maken met de strenge controles die worden uitgevoerd op de productie van deze visgraat vloer planken. Een gevolg van de strenge controles is dat wij u een garantie kunnen aanbieden van maar liefst 15 jaar. De multiplank opbouw zorgt voor een parket wat minder werking vertoond dan een massieve eiken vloer. Dit maakt deze vloer ook toe te passen bij vloerverwarming. Er is bij deze visgraat vloer gekozen voor hout met de 1-Bis kwaliteit. Dit betekend dat de houtstructuur van eiken selchts enkele kleine noesten bevat. De oneffenheden die zijn te vinden in de visgraat parket planken hebben een maximale grote van 18 mm.
Voor behoudt van de 15 jaren garantie is een juiste luchtvochtigheid en verwerking vereist. Lees daarom eerst onze tips en instucties voor het leggen van lamel parket goed door. Houdt daarnaast 15-20% snijverlies aan bij het berekenen van de benodigde aantallen. Bij het leggen van een visgraat verband heeft u meer snijverlies als bij het leggen van het standaard lamelparket.
Toon alle specificatiesVragen & antwoorden over dit product
Als ik een proefstukje bestel is dat dan een hele plank op kleur en zitten er aan 1 kopse kant en 1 lange kant een groef en aan de andere kopse- en lange kant de veer?

De proefmonsters worden geleverd ter indicatie van de kleur, behandeling en kwaliteit van het Floer parket. Wanneer u een proefmonster besteld van deze vloeren krijgt u een monster toegestuurd van 18 cm breed voorzien van de bestelde kleur en behandeling. Het proefstukje heeft daarbij een lengte van ongeveer 15-20 cm. Deze monsters bevatten aan de zijden een mes- en groefverbinding en afhankelijk van uit welk deel, van een volle plank, het monster is gezaagd kunnen deze ook aan de kopse kant een mes- en groef verbinding bevatten.
Daar de Floer Parket vloeren in Nederland voor u op maat worden geproduceerd kunnen alle mogelijke kleuren, behandelingen en afmetingen met elkaar worden gecombineerd. Dit maakt het voor ons onmogelijk om van elke variant een monster beschikbaar te hebben. Om deze reden hebben wij enkel monsters met een breedte van 18 cm op voorraad.
Is deze vloer ook geschikt om gebruikt te worden in een horeca locatie? Het is bestemd voor een lunchroom. Intensief gebruik voor langere tijd.

Deze vloer is ook uitstekend toe te passen voor commercieel gebruik. Houdt u wel rekening mee dat de vloer geolied is. Dit betekend dat de vloer wel enige onderhoud behoeft. U kunt de vloer minimaal 1 tot 2 keer in de maand dweilen met de Woca Natuurzeep. Mochten er doffe plekken ontstaan op de vloer dan kunt u de vloer opnieuw in de onderhoudsolie zetten. Op deze wijze blijft de vloer lang zijn oorspronkelijke uitstraling behouden.
Daarnaast kan de 4 mm dikke eiken toplaag van deze parket vloer minimaal 3 keer professioneel worden opgeschuurd. Dit opschuren van het eiken kunt u doen wanneer de vloer bijvoorbeeld beschadigd is. Deze vloer is dus goed toe te passen bij intensief commercieel gebruik wanneer de vloer op de juiste manier wordt onderhouden.
productbeoordelingen
Alternatieven voor dit product
