Floer Multiplank Visgraat Eiken Parket Vloer - Enkel Gerookt & Geolied 60 x 12 cm
Productnummer: FL2004-DVEG-12 Zwevend te leggen op ondervloer | Geschikt voor vloerverwarming
Floer Multiplank Visgraat Eiken Parket Vloer - Enkel Gerookt & Geolied 60 x 12 cm
Het enkel gerookte en geoliede 1-Bis visgraat parket van Floer bestaat uit multiplanken die standaard zijn afgewerkt met een 4 zijdige microvelling. Dankzij deze groef worden de planken op een prachtige manier afgewerkt. Als blijk van een hoge kwaliteit van deze vloer krijgt u een garantie van 15 jaar aangeboden. Daarnaast is het visgraat parket van Floer geschikt voor vloerverwarming! Dankzij de multiplank opbouw werken deze vloeren een stuk minder dan massief eiken hout. De 4 mm Europees eiken toplaag is verlijmd op een 12 mm Russisch berken multiplank. De productie van de visgraat vloeren vindt samen met de lamel parket vloeren plaats in de Nederlandse fabriek op de grens van Friesland en Groningen. De 1-Bis houtsortering zorgt voor een rustig vloeroppervlak. De maximale noestgrote van de 1-Bis visgraat parket vloer planken bedraagt 18 mm.
Voor behoudt van de 15 jaar garantie is een juiste luchtvochtigheid en verwerking vereist. Gaat u deze vloer dus zelfstandig plaatsen? Lees hier dan een aantal instucties voor het leggen van lamel parket. Wanneer u de bestelling plaatst voor de vloerdelen dient u rekening te houden met een extra te bestellen snijverlies van 15-20%. Bij het leggen van een visgraat verband heeft u meer snijverlies dan bij het leggen van het standaard lamelparket.
De vloer in het echt bekijken?
Wilt u deze lamel parket Enkel Gerookt & Geolied, of een andere parket vloer van Floer in het echt zien? Dat kan bij onze centraal gelegen showroom in Breukelen, doe dit bij voorkeur op afspraak, zodat onze medewerkers voldoende tijd hebben om u te woord te staan. Helaas is deze vloer niet in de visgraat variant te zien, wel is deze kleur in de rechte variant te bekijken. Ook kunt u op deze pagina een proefmonster aanvragen om een beter beeld te krijgen bij de beleving van de vloer!
Toon alle specificatiesVragen & antwoorden over dit product
Als ik een proefstukje bestel is dat dan een hele plank op kleur en zitten er aan 1 kopse kant en 1 lange kant een groef en aan de andere kopse- en lange kant de veer?

De proefmonsters worden geleverd ter indicatie van de kleur, behandeling en kwaliteit van het Floer parket. Wanneer u een proefmonster besteld van deze vloeren krijgt u een monster toegestuurd van 18 cm breed voorzien van de bestelde kleur en behandeling. Het proefstukje heeft daarbij een lengte van ongeveer 15-20 cm. Deze monsters bevatten aan de zijden een mes- en groefverbinding en afhankelijk van uit welk deel, van een volle plank, het monster is gezaagd kunnen deze ook aan de kopse kant een mes- en groef verbinding bevatten.
Daar de Floer Parket vloeren in Nederland voor u op maat worden geproduceerd kunnen alle mogelijke kleuren, behandelingen en afmetingen met elkaar worden gecombineerd. Dit maakt het voor ons onmogelijk om van elke variant een monster beschikbaar te hebben. Om deze reden hebben wij enkel monsters met een breedte van 18 cm op voorraad.
Hoeveel m² zit er in een pak?

Deze eiken visgraat vloer wordt in Nederland op maat voor u geproduceerd. Het aantal bestelde vierkante meters wordt doorgegeven aan de fabriek en vervolgens geproduceerd. Pakeenheden zijn op deze visgraat duoplank vloer dus niet van toepassing. Wel moet u rekening houden met een productie en levertijd van gemiddeld 2 weken.
productbeoordelingen
Alternatieven voor dit product
