incl. BTW
incl. BTW
Inclusief Lariks Douglas hout pakket
Inclusief Pergola Kits
Inclusief Coolfit Harmonicadoek Antraciet
robuuste 85 x 85 mm Lariks douglas staanders
Bij plaatsing in de grond is behandeling nodig
Steekt u graag de handen uit de mouwen voor een project in de tuin en bent u opzoek naar een schaduwdoek? Dit is het ideale schaduwdoek pakket met Lariks Douglas frame voor de handige tuinklusser. Het antracietkleurige harmonicadoek heeft een afmeting van 3 meter breed en 2 meter lang. Dit schaduwdoek is dus speciaal geschikt voor de kleinere tuinen. De lariks douglas staanders, liggers en schoren zijn op maat gezaagd en dit bespaart u een hoop werk. Het aanbouwframe plaats u tegen de gevel waaronder u een heerlijke loungeplek in de zomer kan creëren en zo kan u tijdens de hete zomerdagen nog meer van uw tuin genieten. Het elegante antracietkleurige schaduwdoek kan u qua kleur mooi met de andere tuinmeubelen matchen wat er ook nog eens erg afgewerkt uit ziet.
Het frame is opgebouwd uit 2 staanders en 3 liggers die u met de nesling verbindingselementen eenvoudig aan elkaar en aan de gevel bevestigd. Zoals eerder benoemt is alles op maat gezaagd. De staanders zijn 8.5 cm dik en breed met een lengte van 3 meter. Wij bevelen aan om de paal 60-70 cm in de grond te plaatsen waardoor uw pergola een hoogte krijgt van 2,3 meter en erg stevig in de grond staat.
Lariks douglas een houtsoort die wel behandeling nodig heeft voordat het de grond in gaat dus beits deze staanders wel van te voren. Nog beter is Lariks Douglas niet in de grond te plaatsen maar op een paalhouder of vloerelement van gepoedercoat staal te plaatsen.
De liggers zijn eenvoudig aan de gevel te bevestigen met de muurelementen, en op de staanders te plaatsen door middel van de hoek elementen. Wanneer u op zoek bent naar nog meer gemak dan heeft Nesling ook vloerelementen waarin u de staanders plaatst, deze zijn exclusief. De binnenmaat is 300B x 210L cm en de buitenmaat is 317B x 227L cm.
Nesling staat garant voor hoogwaardige kwaliteitsproducten en voor gemak. De verbindingselementen zijn ontworpen zodat het frame een stevig geheel wordt en om het u gemakkelijker maakt om de pergola op te bouwen. Alle elementen zijn van gepoedercoat staal en worden geleverd inclusief schroeven en moeren.
Nesling voert vele modellen en deze hebben wij allemaal in ons assortiment. Zo kan u ook de diepte van uw tuin in gaan vanaf de muur of zelfs een losse pergola in de tuin plaatsen.
Deze aanbouwveranda bestaat uit:
2 staanders 300 cm (inkorten naar 230 cm of direct in de grond plaatsen)
4 schoren
3 balk 300 cm (zelf inkorten)
gepoedercoat stalen hoekankers en muurelementen
Nesling harmonica-schaduwdoek Antraciet
Wilt u deze aanbouw veranda niet direct aan uw stenen gevel monteren? Bestel dan een 45x90 mm Lariks Douglas geschaafde muurbalk mee. Monteer deze met 100 mm lengte slagpluggen of kozijnpluggen om de 40 cm. Bestel ook een beschermhoes voor uw harmonicazonnedoek mee en ontdek assortiment houten vlonderplanken, keramische terrastegels of gecoate betontegevels voor een schitterende buitenvloer.