Koopmans Perkoleum Zwart dekkend Hoogglans 0,75 liter
Productnummer:
Voor- en nadelen van Koopmans Perkoleum Zwart dekkend Hoogglans 0,75 liter
- Hoog rendement
- Sterke bescherming
- Éénpot-systeem
- Ook te gebruiken op steen!
Koopmans Perkoleum Zwart dekkend Hoogglans 0,75 liter
Bent u opzoek naar een zwarte beits die duurzaam is, elastisch, oplosmiddelarm en perfect voor het behandelen van tuinhout? Dan bent u op zoek naar zwarte perkoleum van Koopmans. Perkoleum is de beste beits van het topmerk. Perkoleum is verkrijgbaar in verschillende kleuren en glansgraden. In dit geval kijkt u naar de zwarte beits in hoogglans, deze is ook bij ons te verkrijgen in Zijdeglans. Hoogglans, de naam zegt het al, is iets glanzender na verwerking dan zijdeglans.
Met Perkoleum beschermt en decoreert u uw tuinhout en steen buitenshuis. De beits kan namelijk ook gebruikt worden als een traditionele muurolie op stenen muren of tegels. Daarnaast is het op bijna elke houtsoort goed te gebruiken. Omdat dit een éénpot-systeem is, hoeft u niet een ander product te gebruiken als grondlaag zoals een grondverf. Dit scheelt natuurlijk veel tijd en geld. De tuinbeits heeft een hoog rendement en verdient daardoor zijn hogere prijs terug.
De beits heeft een zeer sterke impregnatie waardoor het makkelijk hecht en lang mee gaat. Perkoleum werkt waterafstotend. Hierdoor trekt er geen vocht in het hout dat voor allerlei problemen kan zorgen. Het gevolg: uw hout gaat veel langer mee! Perkoleum is ook verkrijgbaar in een aantal transparante kleuren. Deze geven een hele mooie natuurlijke uitstraling aan uw tuinhout! Ook verkrijgbaar in groter blik van 2,5 liter.
Perkoleum van Koopmans gebruiken instructies
Begin met het uitzoeken van een geschikte dag. Het dient namelijk droog te zijn en niet te koud. Daarnaast is het ook niet verstandig om bij te hoge temperaturen te beitsen. Het beste is ongeveer tussen de 12 en 22 graden. Het dient minstens 24 uur droog te zijn en de luchtvochtigheid mag ook niet te hoog zijn om een slechte droging te voorkomen. Voor gebruik uitgebreid roeren. Ook tijdens het aanbrengen tussen door regelmatig even doorroeren voor een goede spreiding van de pigmenten en een egaal resultaat. Breng vervolgens aan met een kwast of roller. Doe dit niet onnodig dik. Laat 24 uur drogen voordat u een eventuele tweede laag aanbrengt. Per liter bewerkt u ongeveer 15 vierkante meter, afhankelijk van de zuiging van het hout. Dit kan soms erg verschillen per houtsoort of per plank.
Vergelijk met soortgelijke producten
- materiaal
- kleur

- Beits
- Kleurloos

- Beits
- Zwart


- Beits
- Zwart

- Beits
- Zwart
Vragen & antwoorden over dit product
productbeoordelingen
Dit product bestellen?

Alternatieven voor dit product
