Logo Gadero
service

Terrastegel 60Plus Soft Comfort 50 x 100 x 4 cm Grigio

Productnummer
EX1000995
Terrastegel in Grigio kleur
Rechthoek formaat
soft_comfort_grigio_50x100cm
1000995_1
1000995_2
1000995_4
1000995_3
1000995_5
1000995_8
1000995_6
1000995
Per m2

31,50

incl. BTW

Verkocht per 6 stuks á € 94,50

Op voorraad
1 tot 2 weken
Details
Lengte
50 cm
Breedte
100 cm

Aantal m2 / stuks

Je krijgt 6 stuks á € 94,50

  • Beoordeeld op TrustedShops met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux

Plus- en minpunten

  • Luxe grijze kleur

  • Zachte afwerking voor verhoogd voetcomfort

  • Onderhoudsvriendelijk & duurzaam

  • Grote tegels voor optisch ruim terras

  • Niet geschikt voor de oprit

  • Niet aftrillen

Specificaties

Gewicht
90 kg
Kleur
Grijs
Lengte
50 cm
Dikte
4 cm
Breedte
100 cm
Benodigde per m2
2
Behandeling
Geïmpregneerd
Tegelmaat
100x50 cm
Ondergrond
Normaal zandbed
Geschikt voor oprit
Nee

Terrastegel 60Plus Soft Comfort 50 x 100 x 4 cm Grigio

De terrastegel 60Plus Soft Comfort 50 x 100 x 4 cm Grigio heeft een luxe uitstraling en mag niet ontbreken in de moderne tuin. Deze tuintegels zijn zeer geschikt voor uw terras en looppad, maar wij raden af ze te gebruiken voor uw oprit. Door de dikte van 4 cm kunnen de tegels geen zware belastingen van bijvoorbeeld auto’s dragen. Wat deze tegels bijzonder maakt is naast de rechthoekige vorm de veredelingsbehandeling die de tegels hebben ondergaan.

Voordelen veredelingsbehandeling

De veredelingsbehandeling zorgt ervoor dat de tegels duurzamer worden. Door de tegels te borstelen en te impregneren worden ze dubbel beschermd tegen vocht en vuil. Hierdoor geniet u van een zeer onderhoudsvriendelijke bestrating. Mocht u in de toekomst wel wat groene aanslag of kalkuitbloei tegenkomen dan verwijderd u deze eenvoudig met onze onderhoudsmiddelen. Tevens krijgen de stenen een zeer zachte afwerking door het borstelen. In de zomer kunt u heerlijk met uw blote voeten over uw nieuwe terras lopen.

Terrastegels leggen

Wanneer u zelf aan de slag gaan in uw tuin zijn er een aantal zaken waar u rekening mee dient te houden. Zo moet u altijd zorgen voor een goede, stevige ondergrond, bij voorkeur een zandbed van 10-15 cm dik. Hierbij dient u rekening te houden met het afschot voor een goede waterafvoer. Sluit uw nieuwe bestrating altijd op met opsluitbanden en werk af met een goede voegmortel of inveegzand. Voor een extra steuntje in de rug kunt u bovenstaande video bekijken of onze blogs lezen. Hier vindt u niet alleen alle stappen die u moet doorlopen, ook leggen wij u uit welke extra materialen u nodig heeft. Deze besteld u ook snel en eenvoudig bij Gadero!

Zoekt u toch een andere tegel? De Excluton 60Plus lijn bestaat uit veel tegels met verschillende kleuren en formaten, maar met dezelfde voordelen? Niet overtuigd? Bekijk dan ons volledig assortiment betontegels, keramische tegels en natuursteen tegels. Gadero levert binnen enkele werkdagen bij u aan huis in heel Nederland, België en Duitsland.