- Keteldruk geimpregneerd
- Stevige hoeken
- Met bodem en voetjes
Vierkante Houten Plantenbak 65 x 65 x 45 cm op=op

Productnummer: VZ8703 | Voor terras of balkon
Voor- en nadelen van Vierkante Houten Plantenbak 65 x 65 x 45 cm op=op
Vierkante Houten Plantenbak 65 x 65 x 45 cm op=op
Zoekt u mooie plantenbakken voor in de tuin, op uw terras of voor uw horecagelegenheid? Dit is een mooie, vierkante plantenbak (naaldhout). Leuk om in het voorjaar violen in te zetten en 's zomers rijk bloeiende fuchsia's of bijvoorbeeld geraniums. Het geeft gezelligheid aan uw terras of balkon. Eenvoudig online bestellen en thuis bezorgd!
Deze vierkante houten plantenbakken zijn opgebouwd uit 4 gleufpalen op de hoeken met daaringeschoven de planken, dit zorgt voor extra stevigheid en een fraaie uitstraling zonder schroeven in het zicht. Deze geïmpregneerde plantenbak voor buiten wordt geleverd met bodem.
Bij los bestellen van deze houten bloembak betaalt u automatisch lagere bezorgkosten.
Wilt u deze plantenbak zelf maken op maat, bestel dan onze hoekpalen met gleuf. Hier kunt u aan 2 kanten 28 mm planken in plaatsen en u heeft een maatwerk plantenbak.
Let op: deze plantenbak wordt geleverd zonder worteldoek. Bestel deze er los bij.
Vragen & antwoorden over dit product
productbeoordelingen
Dit product bestellen?

Alternatieven voor dit product
