Paal / Balk Hardhouten 12x12 cm fijnbezaagd
Productnummer: DV4013-120-120 Constructiehout | Duurzaamheidsklasse 1
Voor- en nadelen van Paal / Balk Hardhouten 12x12 cm fijnbezaagd
- Zeer duurzaam
- Zonder punt
- Als meerpaal, staander of steiger
Paal / Balk Hardhouten 12x12 cm fijnbezaagd
Dit product behoort tot onze zwaarste en grootste tuinhout artikelen. Deze 12x12 cm hardhout balk is populair onder mensen die zware constructies willen bouwen van hout. Denk hierbij aan een houten schuur of pergola. Deze hardhouten balk / paal met kopmaat 12 x 12 cm is populair in lengte 300 cm beschikbaar. Bestel nu 120x120 mm hardhouten balk bij de nummer 1 in hout voor buiten. Deze 120x120 mm worden ook veel gebruikt bij steigerbouw en als ankerpaal. Kies uit maten van 2 tot 5 meter inclusief tussenmaten als 3,4 en 5 meter. Altijd FAS eerste keuze voor aantrekkelijke prijzen.
Maak met deze 12x12 cm hardhouten paal een aanlegsteiger in het water, een fraaie overkapping of een robuuste pergola. Voor dit product kunnen de levertijden oplopen, naast genoemde maten zijn tussenmaten soms mogelijk. De palen zijn gemaakt van een mix van Angelim Vermelho en Massaranduba hout.
Maatwerk overkapping maken?
Bereken de benodigde materialen met onze overkapping rekentool. Klik op de link om de rekenhulp te starten en een overkapping te bouwen met deze 12 x 12 Azobe hardhouten staanders.
Let op, deze hardhout balken zijn zeer zwaar in gewicht en kunt u het beste met een heftruck verplaatsen. Voor deze 120x120 mm palen kan de levertijd oplopen bij sommige lengtes.
Op aanvraag en met langere levertijd (circa 2 weken) kunnen wij deze palen ook in langere lengtes tot 5 meter uitleveren. Plaats deze 120x120 mm dikte hardhout tuinpalen in de grond of monteer op betonpoeren.
Vergelijk met soortgelijke producten
- materiaal
- levensduur
- afmetingen

- Hardhout mix
- Onbekend
- 6.5 x 6.5 x 200 / 275 / 305 cm

- Onbekend
- Onbekend
- Onbekend


- Hardhout mix
- 25 jaar
- 12 x 12 x 200 - 600 cm

- Bankirai Hardhout
- Onbekend
- Onbekend

- Naaldhout
- Onbekend
- 8.8 x 8.8 cm
Vragen & antwoorden over dit product
Hallo, Ik wil graag een houten schutting plaatsen, waarbij de houten draagpaal aan een zijde aan een muur kan worden bevestigd, echter vrij staat aan de andere zijde. De poort is 180x300 bestaande uit twee delen. Elephant poort nummer DV7004-40-3000-1800 Mijn vraag is of deze palen hiervoor geschikt zijn?

Deze 12x12 cm palen zijn qua stevigheid geschikt. Besef wel dat deze palen niet glad geschaafd zijn, dus licht ruw.
productbeoordelingen
Dit product bestellen?

Alternatieven voor dit product
