incl. BTW
157,90 per ㎡
32,44 per ㎡
Extra dik brugdekdeel
Voor openbare ruimtes, horecaterrassen, bruggen of looppaden
Tweezijdig te gebruiken
Van zeer duurzaam en sterk Azobé hardhout
Bij deze brugdekdelen dient u veel tussenruimte aan te houden
Voor een duurzaam horecaterras of hardhouten loopbrug gebruikt u deze 45 x 140 mm brugdekdelen van Azobe hardhout. Deze extra dikke hardhouten vlonderplanken zijn zeer sterk en kunnen dan ook intensief gebruik aan. De donkere kleur van hardhout geeft uw professionele vlonder of brug een luxe uitstraling. U maakt met deze hardhouten planken ook een mooi extra dik tafelblad of ander tuinmeubel. Deze vlonderplanken zijn tweezijdig gebruiken, kies zelf of u de geribbelde of vlakke kant bovenop legt.
Deze extra dikke hardhouten planken zijn 4.5 cm dik en 14 cm breed. Doordat ze gemaakt zijn van Azobe hardhout hebben ze een lange levensduur. Azobé valt namelijk in duurzaamheidsklasse 1 en gaat met gemak 25 jaar mee. Bovendien is deze houtsoort zeer vochtbestendig, wat deze dekdelen ook zeer geschikt maakt voor een brug. Azobé is heel sterk, waardoor het een hoge stoot- en wrijvingsweerstand heeft. Dat maakt deze brugdekdelen ook geschikt voor openbare ruimtes of een terras bij een restaurant. Bovendien zijn deze hardhouten planken te gebruiken voor tuinmeubels, als een tafelblad of tuinbank.
Deze planken hebben een glad geschaafde kant en een zijde met 9 groeven. Om een stroeve vlonder of brug te maken legt u de vlak geschaafde zijde bovenop. Hier blijft minder water en vuil op liggen, waardoor er minder algengroei is. Bovendien maakt u deze zijde makkelijker schoon. Alleen even regelmatig vegen en uw vlonder blijft stroef. Voor een vlonder met een meer dynamisch aanzicht legt u de groeven zijde aan de bovenkant.
Monteer deze extra dikke vlonderdekdelen met Wovar 5 x 80 mm RVS tuinschroeven. Altijd even voorboren met een 3.5 mm hardhoutboor. Azobé is een houtsoort die bekend staat om zijn werking, dus onderschat dit niet bij het monteren. Plaats uw onderbalken maximaal om de 50 cm. Zo vangt u het krimpen en uitzetten van de hardhouten planken op. Houd ook minimaal 10 mm tussenruimte aan om de dekdelen de ruimte te geven om te werken. Monteer deze dikke vlonderplanken op stevige hardhouten onderbalken van dezelfde houtsoort.
Gadero heeft deze 4.5 x 14 cm Azobé brugdekdelen in de lengtes 300, 350, 400 en 500 cm op voorraad. Bekijk ook de rest van ons assortiment aan hardhouten vlonderplanken.