Logo Gadero
inspiratieservice

Blokhut Chloe 400x300x243cm Wanddikte 40 mm

Productnummer
P014425
Ruime blokhut voorzien van veel lichtinval
model_BlokhutChloeonbehandeldvoorkant
play video
10% korting op opties
Per stuk,vanaf

2.499,-

incl. BTW

142 Recensies
12 stuks op voorraad

Details

Diepte
300 cm
Breedte
400 cm
Hoogte
243 cm

Afmetingen (BxD)

KleurNatuurlijk

Snelle levering: binnen 1-3 werkdagen
Kies je bezorgdatum in de check-out
  • Beoordeeld door onze klanten met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux

Vragen?

Reactie binnen 2 uur

Samenstellen

Selecteer hieronder je gewenste opties.

Dakbedekking Puntdak

2.499,-incl. BTW
Snelle levering: binnen 1-3 werkdagen
Kies je bezorgdatum in de check-out
  • Beoordeeld door onze klanten met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux

Plus- en minpunten

  • Gemaakt van duurzaam Scandinavisch vuren hout

  • Ramen en deuren voorzien van isolatieglas

  • Uit te breiden met diverse opties

  • Onbehandeld hout (behandelen sterk aanbevolen)

Specificaties

Gewicht
820 kg
Afwerking hout
Geschaafd
Wanddikte
40 mm
Materiaal
Hout
Houtsoort
Scandinavisch Vuren
Kleur
Onbehandeld
Breedte
400 cm
Diepte
300 cm
Hoogte
243 cm
Afmetingen
400 x 300 x 243 cm

Blokhut Chloe 400x300x243cm Wanddikte 40 mm

Ben je op zoek naar een ruime blokhut met voldoende bergruimte? Dan is blokhut Chloe een uitstekende keuze. De blokhut bestaat uit geschaafd onbehandeld Scandinavisch vuren hout en is uitstekend geschikt voor het opslaan van tuinmeubilair, gereedschap en tuinmaterialen. Deze blokhut is voorzien van veel lichtinval dankzij de dubbele deur en het raam. Blokhut Chloe is 400 cm breed, 300 cm diep en heeft een nokhoogte van 243 cm. De houtdikte van de wanden is 40 mm en de dubbele deur en het raam zijn voorzien van 3-6-3 mm isolatieglas.

Blokhut Chloe onbehandeld 400 x 300 x 243 cm Wanddikte 40 mm

Blokhut Chloe wordt standaard geleverd inclusief bevestigingsmateriaal en bouwtekening. Deze blokhut is gemaakt van onbehandeld Scandinavisch vuren hout. Ons advies is om het hout te behandelen voor een langere levensduur van de blokhut. De deur en het raam worden inclusief isolatieglas geleverd. Deze blokhut met wanddikte van 40 mm wordt standaard geleverd met een afsluitbaar cilinderslot, 2 sleutels en deurhengen om de deuren stevig te monteren.

  • Wanddikte: 40 mm

  • Afmetingen: 400 x 300 cm

  • Funderingsmaat: 380 x 280 cm

  • Nokhoogte: 243 cm

  • Deuren: dubbele deur (162x189)

  • Ramen: 1 (87x125)

  • Oppervlakte: 10.6 (blokhut) m²

  • Dakoppervlak (m²): 15 m²

  • Inhoud (m³): 24.4 m³

Starterset (extra optie)

Voor de blokhut Chloe kan je als extra optie een starterset meebestellen. Deze starterset is speciaal ontwikkeld en bevat enkele essentiële onderdelen. Deze starterset bevat een ventilatierooster, stormankerset en tuinhuisset met asfaltnagels en dakplankspijkers voor het monteren van de dakplanken. Wij raden aan om deze starterset mee te bestellen, je vindt deze bij de extra opties.

Let op: Asfaltnagels en dakplankspijkers worden niet standaard meegeleverd, je dient hiervoor de starterset mee te bestellen.

Voor goede ventilatie plaats je een ventilatierooster boven in de wand en in de tegenoverliggende wand onderin. Zo creëer je een goede luchtcirculatie die voor een langere levensduur van de blokhut zorgt. Een stormankerset zorgt voor extra stevigheid van de blokhut bij harde wind en storm. Een stormankerset bestaat uit metalen draadeinden die aan de binnenzijde van de blokhut worden bevestigd en houden de blokhutprofielen steviger aan elkaar vast. Zowel het ventilatierooster als de stormankerset worden standaard meegeleverd bij de starterset.

Verduurzamen: impregneren, transparant beitsen of verven in een kleur

Je hebt voor de behandeling van deze ruime blokhut 3 opties:

1. Wil je de blokhut zelf impregneren, bestel via de extra opties impregneervloeistof mee in een kleur naar wens. Een geïmpregneerde blokhut hoeft niet direct gebeitst te worden. Ons advies is om na circa 3 maanden (zodra volledige werking uit de blokhut is) de blokhut als nog af te lakken met een transparante Embadecor beits.

2. Wil je liever de blokhut in een mooie kleur wit of grijs? Bestel dan via de extra opties Embalan dekkende verf mee. Let erop dat je ook Embalan Isoleer (1 laag) mee besteld, deze grondlaag heb je nodig voor de hechting van de dekkende verf. De grondlaag dien je vervolgens nog 2 à 3 keer af te lakken met de Embalan dekkende verf, voor het bereiken van de juiste laagdikte (van binnen en van buiten). Embalan Dekkende Verf is een dekkende, zijdeglans en waterverdunbare verf. Bij voorkeur de mes en groef vooraf aflakken voordat je begint met het opbouwen van de blokhut. Let op: voor het aanbrengen van Embalan dekkende verf dien je ook Embalan Isoleer mee te bestellen. Leg de (geverfde) blokhutprofielen nooit in de volle zon of warme garages, zo voorkom je de kans op kromtrekken. Zorg tevens voor enkele bokken waar je de profielen op kan laten drogen.

3. Wil je de nerf structuur van het hout zichtbaar houden? Dan adviseren wij om deze blokhut onbehandeld te bestellen en zelf te behandelen met Embadecor Transparante Beits (tweelaags). Bestel deze eenvoudig mee via de extra opties.

Dakbedekking

Voor blokhut Chloe dien je zelf dakbedekking uit te kiezen en mee te bestellen tegen een meerprijs. Kijk bij de extra opties en selecteer o.a. dakshingles, dakpanprofielplaten, verzinkte stalen Easypan dakpanplaten of lichtgewicht Aquapan dakpanplaten. De dakshingles zijn beschikbaar in diverse kleuren en patronen zoals recht, beverstaart en hexagonaal.

Voor het afvoeren van hemelwater van het punt dak kan je tevens een complete dakgootset meebestellen. Kijk bij de extra opties voor het meebestellen van een dakgootset kunststof van 100 of 65 mm in de kleur antraciet of een dakgootset in vuurverzinkt 125 mm.

Fundering

Zorg altijd voor een 100% waterpas fundering en voorkom verzakking van de blokhut. Via de extra opties heb je de mogelijkheid om kunststof of grenen geïmpregneerde funderingsbalken mee te bestellen. Wij raden kunststof funderingsbalken aan. Deze hebben een zeer lange levensduur en zorgen voor een goede afwatering. Plaats deze op een waterpas ondervloer van bijvoorbeeld betontegels, gestorte betonvloer of eventueel op een houten vlonder. Ook kan je de blokhut opbouwen op 8x20 mm dikte betonbanden. In alle gevallen raden we funderingsbalken aan. Even opgelet, deze funderingsprofielen steken circa 4 cm uit naar buiten ten opzichte van de blokhutprofielen.

Houten vloer

Blokhut Chloe wordt standaard geleverd zonder houten vloer voor in de basis berging. Wil je een houten vloer meebestellen? Kijk bij de extra opties voor het mee bestellen van een onbehandeld vloerpakket in diktes 18 mm of 26 mm.

Montage service

Zie je er tegenop om de montage zelf uit te voeren? Laat het dan uitvoeren door onze professionele montage service! De montagekosten vind je terug in de extra opties en kan je eenvoudig aanvinken en afrekenen. Aan de montage van extra opties, zoals een houten vloer, zit een meerprijs verbonden. Deze meerprijs vind je terug bij de extra opties, maar vergeet niet om ook de opties zoals bijvoorbeeld de dakgootset zelf mee te bestellen wanneer je deze wenst.

Let op: je dient zelf te zorgen voor een verharde en waterpas ondergrond. De prijzen voor het monteren van overige opties, dien je op te vragen door een aanmeldingsformulier in te vullen.

Wij nemen na het plaatsen van de bestelling contact met je op over de planning. Qua planning kan je rekening houden met 8 tot 12 weken, uiteraard ook afhankelijk van de levertijd van de artikelen.

Recensies

4.9

Gebaseerd op 142 recensies

5

132

4

8

3

2

2

0

1

0

Meest relevante recensies

3 / 5

Het goede: het hout en de afwerking zijn van goede kwaliteit. Goed geproportioneerde esthetiek. Goede prijs-kwaliteitverhouding. Geweldige telefoon- en e-mailservice, vriendelijk en behulpzaam. Behulpzame bezorger. Het slechte: de hoogte van de deur -waarom het frame in de beschrijving wordt opgenomen, is mij een raadsel. Ik heb dit gekocht met dien verstande dat het 1,88 m was, maar dat was het niet. Met 1,78 m heb ik regelmatig met mijn hoofd tegen de deuropening gestoten, ik ben 1,87 m lang. De daktand + groef is van betere kwaliteit dan de vloer! Ik denk dat dit een inkoopprobleem in het VK is. De schroeven waarmee de dakrandplanken zijn bevestigd, zijn te lang en zullen gaten maken in de vilten gordelroos die je de hele dag hebt aangebracht om ze te onderhouden. OK, gezaagd hout heeft een tolerantie waardoor het geen precisiemateriaal is en het zal in de loop van de tijd van grootte veranderen, maar er zit een fundamentele fout in dit ontwerp rond het deur+raamwandgedeelte. De hoogte van de muurblokken wordt bepaald door sneden, als ze zelfs 0,5 mm buiten zijn, dan krijg je bij meer dan 10 ~ 11 houtblokken een afwijking in vergelijking met de boomstammen zonder inkepingen in het deur- en raamgedeelte. Hoe goed passend enz. de hoeken ook zijn, je kunt een behoorlijk beetje slordigheid verwachten aan het deurscharnier en het raamkozijn. Of je nu horizontaal bent of niet, dan heb je te maken met een tolerantiestapel in de hoeken die niet gelijk is aan de hoogte van de stam. De instructies zijn op sommige plaatsen geweldig en op andere gebieden vervagen ze tot niets. Je hebt de afbeelding van de website nodig om erachter te komen waar en hoe de dakrandplanken gaan! De instructies voor de nok zijn het best te vinden op de website van IKO — het is een veel betere beschrijving. Spijt: de deurhoogte - uiteraard! Niet upgraden naar een veiligere deur. Niet de verf/afwerking kiezen op het moment van de bestelling en deze bij de levering inbegrepen krijgen. Niet de landingsplaats meten voor het hele pakket van de vrachtwagen - het is enorm!

Lees recensie
5 / 5

We raden het gebruik van Tuin ten zeerste aan. De klantenservice en reactietijd zijn uitstekend en de informatie die bij het bestellen wordt verstrekt, maakt het zo eenvoudig om de levering en betaling te plannen. Ik moest de bezorging opnieuw regelen en er werd zonder probleem een alternatieve datum aangeboden en deze werd op tijd geleverd en ik werd ook een paar dagen voor en op de dag gebeld om de levering te bevestigen. Het product is vrij eenvoudig in elkaar te zetten en mijn man heeft dit zelf gedaan met beperkte hulp met behulp van de meegeleverde instructies en de informatie op de website. De hut zelf is fantastisch en ik weet dat mijn kinderen er nog jaren plezier aan zullen beleven. Aarzel niet als u overweegt een Tuin-product te kopen.

Lees recensie