Logo Gadero
inspiratieservice
P016626_P016627__Log_cabin_GD_Pamplona_RCW
Bllokhutpamplona
Blokhutpamplonaplattegrond
model_BlokhutPamplona
top-product-badge

Blokhut Pamplona Red Class Wood 300x400cm

Vanaf

2.729,-

Blokhut Pamplona is een stevige berging van 300 bij 400 cm, uitgevoerd in de warme kleur Red Class Wood. De 34 mm dikke wanden en de voorluifel van 70 cm bieden een solide en beschutte opslagplaats. De dubbele deur en het raam met enkel glas zorgen voor licht en toegang. Dankzij de impregnatie is het hout direct beschermd tegen weersinvloeden. Een praktische en duurzame keuze voor tuingereedschap en meubilair.

Details

Wanddikte
34 mm

Stel jouw product samen


Begin met het kiezen van de kleur van je product, de kleur wordt bepaald door de behandeling.

KleurRed class

Op voorraad

Binnen 8 tot 11 weken geleverd

Vanaf

2.729,-

Plus- en minpunten

  • Ruime blokhut voorzien van een dubbele deur en raam

  • Met voor luifel van 70 cm

  • Uit te breiden met diverse extra opties

  • Geïmpregneerd voor een langere levensduur

employee-3
Vragen?
icon-phone
+3150230615108:00 - 17:30
icon-chat-yellow
Chat met ons08:00 - 17:30
icon-email
Stuur een berichtBinnen 24 uur reactie op werkdagen
icon-whatsapp-yellow
Whatsapp Direct antwoord op werkdagen
  • Beoordeeld door onze klanten met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux
Afwerking hout
Geschaafd
Merk
Tuindeco
Wanddikte
34 mm
Houtsoort
Scandinavisch Vuren
Glasdikte
4 mm
Dakoppervlakte
16,3 ㎡
Aantal te openen ramen
1
Aantal deuren
1
Aantal ruimtes
1
Dak type
Zadeldak
Glass Type

Enkelglas

Enkelglas is de meest voorkomende beglazing voor tuinhuizen en blokhutten vanwege de relatif betaalbare kosten en de klassieke uitstraling. Het laat goed licht door, waardoor daglicht ruim binnenvalt, al is dit iets minder dan bij plexiglas. Bij breuk valt enkelglas uiteen in scherven, plexiglas of veiligheidsglas is daarom een veiligere keuze voor tuinen met spelende kinderen . Enkelglas is weer- en UV-bestendig en verkleurt niet onder invloed van zonlicht. In onderhoud is enkelglas eenvoudig: het is krasvast en kan met standaard glasreinigers worden schoongemaakt. Wat isolatie betreft zit enkelglas in het lage segment. Enkelglas is daarmee vooral geschikt voor gebruikers die waarde hechten aan uitstraling, duurzaamheid en onderhoudsgemak. De beperkte kosten maken het de meest gangbare keuze voor tuinverblijven die bedoeld zijn als bijvoorbeeld berging of werkplaats.

28mm Wanddikte

34mm Wanddikte

Het 34mm blokhutprofiel is de ideale keuze voor wie net dat beetje extra stevigheid zoekt. Het is de stap tussen de meer gangbare 28mm en een serieus verblijf: stabiel genoeg voor een luxe hobbyruimte of werkplaats. Dankzij de dubbele veer en groef bij veel 34mm-profielen is de constructie niet alleen steviger, maar ook veel beter wind- en waterdicht. Dit maakt het een uitstekende optie voor een hobbyruimte waar je ook in het najaar comfortabel wilt zitten. Je investeert hiermee in een tuinverblijf dat een flinke stoot kan hebben. Het is simpelweg een kwaliteitskeuze voor wie een tuinhuis zoekt dat aanvoelt als een echt bouwwerk.

Blogs & Inspiratie