Logo Gadero
inspiratieservice
daisy_log_cabin_D_01
BlokhutDaisyonbehandeldbovenaanzicht
BlokhutDaisyonbehandeldplattegrond
model_daisy_log_cabin_D_01
model_BlokhutDaisyonbehandeldbovenaanzicht
model_BlokhutDaisyonbehandeldplattegrond
10% korting op opties

Blokhut Daisy grijs geïmpregneerd 350x250x243cm Wanddikte 40 mm

Vanaf

3.119,-

Blokhut Daisy is een ruim en licht tuinhuis van 350 bij 250 cm, uitgevoerd in grijs geïmpregneerd vurenhout. De 40 mm dikke wanden en het isolatieglas maken dit model geschikt als comfortabel tuinkantoor of luxe hobbyruimte. De grote ramen aan de voorzijde zorgen voor veel natuurlijk licht. Dit model is gespiegeld op te bouwen en wordt compleet geleverd met hang- en sluitwerk. Dankzij de impregnatie is het hout direct beschermd.

Details

Wanddikte
40 mm

Stel jouw product samen


Begin met het kiezen van de kleur van je product, de kleur wordt bepaald door de behandeling.

KleurGrijs

Op voorraad

Binnen 8 tot 11 weken geleverd

Per stuk,vanaf

3.119,-

Plus- en minpunten

  • Ideaal als tuinkantoor of extra opbergruimte in de tuin

  • Met isolatieglas

  • Stevige wand van 40 mm

  • Grijs geïmpregneerd

  • Exclusief dakbedekking

employee-3
Vragen?
icon-phone
+31502306151
icon-chat-yellow
Chat met ons
icon-email
Stuur een berichtBinnen 24 uur reactie op werkdagen
icon-whatsapp-yellow
Whatsapp Direct antwoord op werkdagen
  • Beoordeeld door onze klanten met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux
Merk
Tuindeco
Wanddikte
40 mm
Houtsoort
Scandinavisch Vuren
Afmetingen
350x250x243 cm
Aantal deuren
1
Oppervlakte vloer binnen
7,6 ㎡
Overkapping
Geen overkapping
Dakoppervlakte
11,5 ㎡
Aantal ruimtes
1
Type glas
Isolatieglas
Glass Type

Isolatieglas

Isolatieglas, ook bekend als dubbelglas, is de meest comfortabele glaskeuze voor tuinhuizen en blokhutten waar het gebruik verder gaat dan alleen de zomer; denk aan tuinkantoren, gastverblijven en semi-permanente woningen. Het bestaat uit twee glaslagen met een isolerende lucht- of gasruimte ertussen, wat zorgt voor aanzienlijk betere isolatie dan enkelglas of plexiglas. De kosten liggen hoger, maar daar staat duidelijk meer comfort tegenover. Isolatieglas is iets minder lichtdoorlatend dan enkelglas, maar nog steeds ruim voldoende voor een lichte binnenruimte. Op het gebied van veiligheid is isolatieglas sterker en stabieler. Dankzij de gesloten opbouw is isolatieglas zeer weer- en UV-bestendig en verkleurt het niet. In onderhoud is het vergelijkbaar met enkelglas en eenvoudig schoon te houden, terwijl het comfortniveau vele malen hoger ligt.

38 t/m 45mm

38 t/m 45mm Wanddikte

De profielen van 38mm t/m 45mm vallen in de kwaliteitsklasse voor intensief gebruikte tuingebouwen. Deze diktes bieden een veel stabiliteit en natuurlijke isolatiewaarde, waardoor ze perfect zijn voor een volwaardig thuiskantoor of een instap gastenverblijf. Dankzij de dikkere wanden is de constructie weinig ongevoelig voor weersinvloeden en voelt het binnen bijna het hele jaar door prettiger aan. Met deze diktes kies je voor een semi-professionele uitstraling en een zeer lange levensduur. Ook voor grotere blokhutten met meerdere kamers is dit de instap standaard, omdat de constructie de nodige stevigheid biedt. Het is een goede keuze voor wie niet wil bezuinigen op comfort en een solide, duurzaam tuinhuis wil.

Onze producten bij jullie in de tuin

sf_daisy_log_cabin_customer_1
sf_daisy_log_cabin_customer_2
sf_daisy_log_cabin_customer_3
sf_daisy_log_cabin_customer_4
5

Blogs & Inspiratie