Logo Gadero
inspiratieservice
BlokhutSophieOnbehandeld
IndelingBlokhutSophie
blokhut_sophie_plattegrond
model_BlokhutSophie
Ruime geïmpregneerde blokhut met veel lichtinval en dubbele deur

Blokhut Sophie Groen geïmpregneerd 550x350x239cm Wanddikte 40 mm

Vanaf

4.509,-

De blokhut Sophie is een uitstekende keuze voor een tuinkantoor, hobbyruimte of extra opbergruimte. De wanden zijn gemaakt van stevig, 40 mm dik Scandinavisch sparrenhout. Het hout is geïmpregneerd met een groene kleurstof ter bescherming tegen schimmel en insecten. Met afmetingen van 550 cm bij 350 cm voelt het interieur licht aan dankzij de dubbele deuren en twee te openen ramen, die allemaal voorzien zijn van dubbel glas. De blokhut wordt compleet geleverd met al het benodigde montagemateriaal en een veilig, afsluitbaar cilinderslot voor een eenvoudige en veilige montage.

Details

Wanddikte
40 mm
Breedte
550 cm
Diepte
350 cm
Hoogte
2,39 m

Stel jouw product samen


Begin met het kiezen van de kleur van je product, de kleur wordt bepaald door de behandeling.

KleurGroen

Op voorraad

Binnen 8 tot 11 weken geleverd

Vanaf

4.509,-

Plus- en minpunten

  • Uit te breiden met diverse extra opties

  • Veel lichtinval en voorzien van een dubbele deur

  • Ruime blokhut met wanddikte 40 mm

  • Geïmpregneerd hout voor een langere levensduur

  • Exclusief starterset en dakbedekking

employee-3
Vragen?
icon-phone
+31(0)50230615109:00 - 17:30
icon-chat-yellow
Chat met ons09:00 - 17:30
icon-email
Stuur een berichtBinnen 24 uur reactie op werkdagen
icon-whatsapp-yellow
Whatsapp Direct antwoord op werkdagen
Ik wil graag een offerte
  • Beoordeeld door onze klanten met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux
Afwerking hout
Geschaafd
Wanddikte
40 mm
Materiaal
Hout
Houtsoort
Scandinavisch Vuren
Kleur
Groen
Breedte
550 cm
Diepte
350 cm
Hoogte
2,39 m
Glass Type

Isolatieglas

Isolatieglas, ook bekend als dubbelglas, is de meest comfortabele glaskeuze voor tuinhuizen en blokhutten waar het gebruik verder gaat dan alleen de zomer; denk aan tuinkantoren, gastverblijven en semi-permanente woningen. Het bestaat uit twee glaslagen met een isolerende lucht- of gasruimte ertussen, wat zorgt voor aanzienlijk betere isolatie dan enkelglas of plexiglas. De kosten liggen hoger, maar daar staat duidelijk meer comfort tegenover. Isolatieglas is iets minder lichtdoorlatend dan enkelglas, maar nog steeds ruim voldoende voor een lichte binnenruimte. Op het gebied van veiligheid is isolatieglas sterker en stabieler. Dankzij de gesloten opbouw is isolatieglas zeer weer- en UV-bestendig en verkleurt het niet. In onderhoud is het vergelijkbaar met enkelglas en eenvoudig schoon te houden, terwijl het comfortniveau vele malen hoger ligt.

38 t/m 45mm

38 t/m 45mm Wanddikte

De profielen van 38mm t/m 45mm vallen in de kwaliteitsklasse voor intensief gebruikte tuingebouwen. Deze diktes bieden een veel stabiliteit en natuurlijke isolatiewaarde, waardoor ze perfect zijn voor een volwaardig thuiskantoor of een instap gastenverblijf. Dankzij de dikkere wanden is de constructie weinig ongevoelig voor weersinvloeden en voelt het binnen bijna het hele jaar door prettiger aan. Met deze diktes kies je voor een semi-professionele uitstraling en een zeer lange levensduur. Ook voor grotere blokhutten met meerdere kamers is dit de instap standaard, omdat de constructie de nodige stevigheid biedt. Het is een goede keuze voor wie niet wil bezuinigen op comfort en een solide, duurzaam tuinhuis wil.

Onze producten bij jullie in de tuin

sf_Sophie_Log_Cabin_Untreated
sf_Sophie_Cabin_Painted
sf_Sophie_Cabin_Bar
Bekijk alles

Blogs & Inspiration