Paal Lariks Douglas 6.5x6.5x300cm Glad Geschaafd & Gedroogd
- Productnummer
- DE48001-65-65-3000
- Luxe paal zonder punt
- A-keuze Lariks douglas hout
- Voor lichte schuttingen



14,96
incl. BTW
5% Korting
Profiteer van 5% korting op overkappingen by Gadero en Douglas tuinhout. Deze actie geldt t/m 20 juli 2025
Details
- Lengte
- 300 cm
- Breedte
- 6,5 cm
- Materiaalsoort
- Naaldhout
- Beoordeeld op TrustedShops met een 8,4/10
- Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
- Snelle levering in de Benelux
Vragen?
Plus- en minpunten
Glad geschaafde tuinpalen, dus splintervrij
Warme kleur Lariks Douglas hout
Aantrekkelijke prijs
Gedroogd, dus minder last van schimmel en vocht
Behandelen met teer voor grondstuk deel
Kortere levensduur dan geïmpregneerd grenen of onze hardhout palen
Kies een dikkere maat voor meer duurzaamheid, bijvoorbeeld 85x85 mm
Korte levensduur in de grond
Specificaties
- Afwerking hout
- Glad geschaafd
- Materiaalsoort
- Naaldhout
- Materiaal
- Hout
- Houtsoort
- Douglas
- Kleur
- Kleurmix
- Lengte
- 300 cm
- Breedte
- 6,5 cm
- Dikte
- 6,5 cm
Paal Lariks Douglas 6.5x6.5x300cm Glad Geschaafd & Gedroogd
Een luxe glad geschaafde en gedroogde 6.5 x 6.5 x 300 cm paal van Lariks Douglas hout. Maak van deze onbehandelde 6.5 x 6.5 x 300 cm paal een fraaie schutting, mini pergola of laag hek. Bestel naast deze glad geschaafde en KD gedroogde 65 x 65 mm palen van A-keuze Lariks Douglas hout ook planken en balken.
A-kwaliteit Lariks douglas
Deze vierkante houten 6.5 x 6.5 cm paal is splintervrij, zeer glad, kernvrij versgezaagd en onbehandeld. Het voordeel van deze paal is dat het gedroogde hout minder snel krom trekt en minder vatbaar is voor schimmel en vocht. Glad geschaafd betekent splintervrij en is, naast de luxe uitstraling, ook zeer kindvriendelijk. Bovendien zijn deze gedroogde vierkante tuinpalen zeer geschikt om bijvoorbeeld antraciet te verven. Voor een lagere prijs zijn deze palen ook bezaagd te koop in onze online winkel.
Tips voor plaatsen
Wilt u deze paal direct de grond in plaatsen? Behandel deze palen dan met teer aan de onderzijde. Let op, deze relatief dunne palen zijn niet geschikt voor zware schermen en schuttingen waar veel wind staat. Kies dan voor de 85 x 85 mm variant. Behandel de onderkant 2x met teer als u deze palen in de grond wilt plaatsen.
Let op, hardhout schuttingpalen en geïmpregneerde palen zijn duurzamer en meer geschikt voor plaatsing in de grond.