Houten Carport Lemmer 450x600cm Plat Dak
- Productnummer
- DE81050
- Geschikt voor 1 auto
- Doe-het-zelf Lariks hout pakket
- Uit te breiden met opties



1.629,-
incl. BTW
Details
- Diepte
- 600 cm
- Breedte
- 450 cm
- Hoogte
- 260 cm
- Beoordeeld op TrustedShops met een 8,4/10
- Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
- Snelle levering in de Benelux
Vragen?
Samenstellen
Selecteer hieronder je gewenste opties.
Dakbedekking plat dak
Geen extra optie

EASY-roofing Zelfklevende Dakfolie (35m2) Houten Carport Lemmer 450 x 600 cm Plat Dak

EPDM Rubber Basis (34 m2) - Incl. EPDM Contactlijm voor de randen

EPDM Rubber Compleet (34 m2) - Incl. EPDM Contactlijm voor de gehele dakoppervlakte
Betonpoeren
Wegzakpreventie
Dakdoorvoer
Daktrim
Embadecor Transparante Beits (zelf aanbrengen)
Embalan Dekkende Verf (zelf aanbrengen) + Embalan Isoleer bijbestellen
- Beoordeeld op TrustedShops met een 8,4/10
- Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
- Snelle levering in de Benelux
Plus- en minpunten
Bezaagd Lariks Douglas Hout
Met 15x15 cm dikte staanders
Uit te breiden met diverse opties
Met schoren en boeidelen
Exclusief betonpoeren en dakbedekking
Doe-het-zelf Pakket - U zaagt zelf alles op maat!
Specificaties
- Materiaal
- Hout
- Houtsoort
- Douglas
- Kleur
- Blank
- Breedte
- 450 cm
- Diepte
- 600 cm
- Hoogte
- 260 cm
Houten Carport Lemmer 450x600cm Plat Dak
Zoekt u een luxe carport overkapping met plat dak van trendy Lariks Douglas hout? Deze 6 meter diepe houten carport Lemmer voor 1 lange auto / bus is dan een echte aanrader. Deze Lariks Douglas houten carport met plat dak leveren wij als doe-het-zelf pakket inclusief schroeven, ijzerwaren en tekening. Het hout pakket bestaat uit ongeschaafd, vers gezaagd, kernvrij, ongedroogd en A-kwaliteit Lariks Douglas hout waarbij u alles zelf op maat dient te zagen. De Lariks palen van deze carport zijn fijnbezaagd en 15x15 cm dik.
Deze robuurste lariks carport is 450 cm breed en 600 cm diep. De nokhoogte bedraagd ca. 260 cm en de doorrijhoogte is ca. 230 cm. De doorrijbreedte van deze fraaie houten carport Lemmer is 380 cm. Deze carport/overkapping is zowel vrijstaand als als aanbouw aan de gevel te monteren.
Afmetingen | 450x600 cm |
Nokhoogte | 260 cm |
Doorrijhoogte | 230 cm |
Staanders | 6 (15x15cm) fijnbezaagd |
Daksoort | Platdak |
Dakbedekking | Geen Dakbedekking (EPDM bij bestellen aanbevolen) |
Dakoppervlak | 25 m² |
Oppervlakte (m²) | 27 m² |
Inclusief | Bevestigingsmaterialen en montage handleiding |
Dakbedekking
Houten Carport Lemmer van bezaagd Lariks Doulglas wordt standaard zonder dakbedekking geleverd. Het is mogelijk om de dakbedekking apart mee te bestellen via de extra opties. U kunt hierbij kiezen uit Easy-roofing Zelfklevende Dakfolie of EPDM. EPDM is duurzaam rubber folie materiaal (duurzamer dan dakleer en easyroofing) en is eenvoudig aan te brengen met de meegeleverde contactlijm. Easyroofing aluminium dakbedekking is zelfklevend dus eenvoudig en snel aan te leggen.
Voor het afvoeren van hemelwater van het platte dak van DHZ Carport Lemmer adviseren wij tevens om een dakdoorvoer rond mee te bestellen. Kijk bij de extra opties voor het meebestellen van deze dakdoorvoer voor het afvoeren van regenwater van het dak.
Tips
Ook adviseren we 6 betonpoeren bij te bestellen voor een solide verankering / plaatsing van de 6 bezaagde 15 x 15 cm staanders van Lariks. Kijk bij de extra opties voor het meebestellen van diverse soorten betonpoeren waaronder rechte model of afschuinde model in de kleuren wit/grijs of antraciet. Vergeet bij het plaatsen van de betonpoeren niet om sneldrogend cement mee te bestellen. Plaats deze carport bij voorkeur op betonpoeren, zo houdt u uw lariks douglas staanders vochtvrij.
Voor het verduurzamen en tegen vergijzing van het ongeschaafde Lariks Hout adviseren wij om het hout nog te behandelen met transparante beits.
Maak deze carport af met dichte wanden van mes en groef rabatdelen of zweeds rabat en bestrating voor uw oprit van onze mooie of BKK stenen.