Voor- en nadelen van Dakpanprofielplaat Antraciet Grijs 86 x 113.5 cm Easypan (werkend 0.86m2 per plaat)
- Direct leverbaar en eenvoudig passend te maken zonder gereedschap
- Verzinkt staal, zeer duurzaam
- Snel te leggen en bij ons lage prijs
- Veel sneller leverbaar dan maatwerk dakpanplaten
- Panlatten, randprofielen, dakpanplaatschroeven en nokvorsten los bij bestellen
Dakpanprofielplaat Antraciet Grijs 86 x 113.5 cm Easypan (werkend 0.86m2 per plaat)
Dit zijn kant en klare dakpanprofielplaten van verzinkt staal in de kleur antraciet grijs. Deze duurzame dakpanplaten zijn geschikt voor daken van 10 graden helling (28 cm per meter) en heel eenvoudig te leggen op schuine daken.
Prefab verzinkt stalen dakpanprofielen passen altijd!
Deze stalen Easypan dakpanprofielplaat is 86 cm breed en 113.5 cm hoog. De werkende oppervlakte is 0.86m2. De panhoogte is circa 15.5 cm. Heeft u een schuin dak van 2 zijden van 4 bij 3 meter, dus 24 m2 in totaal, dan dient u 24/0.86 = 27.9, afgerond 28 stuks dakpanplaten te bestellen. Let op! Geef ook altijd de maten van uw dak door.
Heeft u een zeer klein dak, dan is het verstandig even uit te tekenen hoeveel u nodig heeft en waar u wel kan overlappen en waar bijvoorbeeld net niet, kan veel verschil maken!
Montage tips dakpanprofielplaten leggen
Begin altijd met de dakrandprofielen. Schroef deze aan de zijkanten vast. Begin daarna rechtsonder met de eerste dakpanprofielplaat. U kunt deze dakpanplaten zoveel overlappen als u wilt. Eindig met de nokvorsten en windveren bovenop. De Easypan dakranden, nokvorsten, dakpanplaatschroeven en de windveren dient u los mee te bestellen.
Zorg altijd voor een laag dampfolie of dakleer onder uw dakpanplaat. Deze dakpanplaten van verzinkt staal zijn antraciet grijs en hebben een glans, zo worden deze prefab dakplaten minder snel vies.
Onder de waterdichte schroeven antraciet grijs vindt u ook een handig filmpje voor montage van deze dakpanplaten + de benodigde aantallen schroeven.
Tips:
Inkorten is in principe niet nodig door de delen slim over elkaar te leggen. Moet je toch knippen? Gebruik bij een schoorsteen oid geen ijzerzaag of slijptol voor het inkorten van deze verzinkte dakplaten. Dit zorgt voor ijzerdeeltjes die gaan roesten. Met een knabbelschaar heeft u hier geen last van.