incl. BTW
Zorgt voor een nette schroefloze afwerking van de terrasranden
Perfect passend bij de Purashield composiet vlonderplanken in kleur Ipe
Deze vlonder eindplank composiet van PuraShield in de kleur Ipe is de perfecte oplossing voor het afwerken van je Pura composiet terras. De eindplank zorgt voor een naadloze randafwerking, of overgang bij traptreden van een terras. Deze unieke eindplank met een afgesloten rand, en een verborgen bevestigingspositie aan de onderzijde, zorgt voor een schroefloze eindoplossing.
De composiet eindplanken (edge boards) zijn speciaal ontworpen voor gebruik aan de uiteinden van je terras en kunnen eenvoudig worden geïnstalleerd met PuraFix startclips. Deze Purashield eindplanken zijn de perfecte finishing touch voor een hoogwaardige uitstraling van je composiet terras.
Het PuraFix-clipsysteem bevestigt de planken onzichtbaar aan elkaar en aan de onderliggers. In combinatie met de unieke eindplank en de start-/eindclip wordt een strak terras gemaakt, zonder schroeven in het zicht.