Tuinhout Paal Lariks Douglas 6.8x6.8cm dikte Glad Geschaafd
- Hoge kwaliteit, geschikt voor schuttingen en lichte constructies



18,95
incl. BTW
Details
- Lengte
- 180 cm
- Materiaalsoort
- Naaldhout
- Beoordeeld op TrustedShops met een 8,4/10
- Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
- Snelle levering in de Benelux
Vragen?
Plus- en minpunten
Glad geschaafd
Mooie warme kleur van lariks douglas hout
Trendy tuinpalen
Gedroogd, dus minder vatbaar voor schimmel en vocht
Kortere levensduur dan geïmpregneerd hout of hardhouten palen
Voor gedeelte in de grond + minimaal 5 cm met teer behandelen
Specificaties
- Materiaalsoort
- Naaldhout
- Materiaal
- Hout
- Houtsoort
- Douglas
- Lengte
- 180 cm
- Afmetingen
- 6.8 x 6.8 x 180 cm
Tuinhout Paal Lariks Douglas 6.8x6.8cm dikte Glad Geschaafd
Haal de natuur in de tuin met deze natuurlijk onbehandelde, glad geschaafde Lariks Douglas palen van 68 x 68 mm dikte. Plaats deze paal op een target="" 7x7 cm paalvoet of maak hier een tuintafel van door ze enkele centimeters uit elkaar horizontaal te plaatsen en te verbinden met een balk. Deze 6.8 x 6.8 cm geschaafde Lariks Douglas haakse paal is verkrijgbaar in de lengtes 1.80 en 2.70 meter.
Duurzaam Lariks douglas
Ons Lariks Douglas hout heeft een fijnere houtstructuur waardoor het duurzamer is dan normaal naaldhout. Deze glad geschaafde 6.8 x 6.8 cm tuinpalen van Lariks Douglas kunt u met onze Maxrelease kleurloos uitstekend op kleur houden. Zo verlengt u ook de levensduur. Glad geschaafd Lariks Douglas is gedroogd en daardoor is het hout minder vatbaar voor schimmel en vocht.
Plaatsen in de grond
Wilt u deze lariks douglas vierkante palen deels in de grond plaatsen? Zorg dan dat u het gedeelte wat de grond in gaat 2x heeft behandeld met teer. Ook kunt u eventueel kiezen voor onze hardhout of geïmpregneerde palen 68x68 mm indien u in natte grondsoorten uw schutting wilt plaatsen. Wij willen u nadrukkelijk op wijzen dat onbehandeld Lariks Douglas in of nabij vochtige omgevingen een korte levensduur heeft.