Wandaanbouw Wandlitz 2 Karibu 181x181x230cm Wanddikte 19mm
- Productnummer
- KA11415
- 19mm steek/schroefsysteem
- Uit te breiden met diverse opties






1.189,99
incl. BTW
Details
- Diepte
- 181 cm
- Breedte
- 181 cm
- Hoogte
- 230 cm
- Beoordeeld op TrustedShops met een 8,4/10
- Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
- Snelle levering in de Benelux
Samenstellen
Selecteer hieronder je gewenste opties.
Dakbedekking Puntdak
Geen extra optie

Dakshingels recht donkerrood

Dakshingels recht zwart

Dakshingels recht donkergroen

Dakshingels beverstaart donkerrood

Dakshingels beverstaart donkergroen

Dakshingels beverstaart zwart
- Beoordeeld op TrustedShops met een 8,4/10
- Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
- Snelle levering in de Benelux
Plus- en minpunten
Gemaakt van duurzaam Scandinavisch vuren hout
Van Duitse A-kwaliteit
Met 5 jaar garantie op hout en constructie
Inclusief dubbele vleugeldeur
Specificaties
- Materiaal
- Hout
- Houtsoort
- Scandinavisch Vuren
- Kleur
- Blank
- Breedte
- 181 cm
- Diepte
- 181 cm
- Hoogte
- 230 cm
Wandaanbouw Wandlitz 2 Karibu 181x181x230cm Wanddikte 19mm
Heeft u extra ruimte nodig en is er in huis verder geen mogelijkheid om uit te breiden? Dan kan de Weandlitz 2 aanbouw uit de Premium-Serie van het Duitse A-merk Karibu een uitkomst bieden. Dit schuin aflopende tuinhuisje is perfect voor het stallen van uw apperatuur of fietsen of ander tuin gerelateerde dingen. Zo voegt u met de plaatsing van dit huisje eenvoudig wat extra bergingsruimte toe aan uw tuin.
Afmetingen
Deze wandaanbouw is opgebouwd uit speciaal 19 mm dik blokhutprofiel van Scandinavisch Vurenhout. Deze planken zijn hoogwaardig gefreesd en hebben daarom de perfecte pasvorm. Daarnaast is het profiel voorzien van waterafstotende profilering. De echte doe-het-zelver zet dit tuinhuisje eenvoudig in elkaar doormiddel van het steek-/schroefsysteem.
Tuinhuis Wandlitz 2 Karibu - wanddikte 19 mm en kunstglas
De Wandlitz 2 is 181 cm breed, 181 cm diep en heeft aan de zijkant een maximale hoogte van 230 cm. De weerszijde van de nok van het tuinhuis is 189 cm hoog. De binnenmaat deze vierkante bergplaats is 174 x 174 cm
Hout geschaafd: Ja
Type/Model: Wandlitz
Houtsoort: Scandinavisch Vuren
Wanddikte: 19mm
Afmetingen: 181 x 181 cm
Funderingsmaat: 178 x 178 cm
Nokhoogte: 230cm
Ramen: Geen
Deuren: 1 Dubbele deur (162,5 x 177,5 cm)
Type Beglazing: Kunstglas
Type Dak: Plat dak
Dakbedekking: Exclusief
Dakhelling: 12°
Dakoppervlak (m²): 4,9 m²
Inhoud (m³): 5,8 m³
Gespiegeld op te bouwen?: Nee
Inclusief: Hang-en sluitwerk en montagehandleiding
Dakbedekking
Om de levensduur van het dak van uw tuinhuis te verlengen raden wij u aan om dakshingles mee te bestellen. Deze dakshingles zorgen ervoor dat u dak beter beschermd is tegen weersinvloeden. Wij bieden veel verschillende dakshingles aan bij de extra opties, van recht tot asymmetrisch en van zwart tot donker rood. Er is altijd een optie die bij uw tuin past.
Houten vloer
Als u de Wandlitz 2 als werk- of bergruimte wilt gebruiken is het handig om er ook een vloer in te leggen, deze wordt namelijk niet standaard meegeleverd. U heeft de keuze uit verschillende vloeren, zoals steen of hout. Kiest u voor hout? Dan is het mogelijk om, tegen een meerprijs, een houten vloer mee te bestellen. U krijgt dan een onbehandelde houten vloer, inclusief onder hoge keteldruk geïmpregneerde (KDI) onderlegger meegeleverd. De onderleggers zijn van massief hout en zo behandeld dat ze een langere levensduur hebben.
Behandelen met Beits
Om het hout te beschermen en/of een mooie kleur te geven, is het belangrijk om het hout te behandelen met een goede beits. Bij het sellecteren van opties heeft u de mogelijkheid om een kleur te sellecteren tegen meerprijs. Wij leveren dan blikken met beits, genoeg voor 2 lagen aan de buitenkant van uw tuinhuis of blokhut. Voor een goede kleur en bescherming adviseren wij altijd om beits in 2 lagen aan te brengen. Wij leveren Beitz - Blokhut en tuinhuis beits in 10 kleuren. De eerste 5 (Zwart, Wit, Antraciet, Antiek groen en Ral9010) zijn dekkende kleuren. De overige kleuren zijn transparant. Bij deze kleuren ziet u dus de natuurlijke uitstraling van het hout nog beter terug. De glansgraad is altijd zijdeglans. Dit betekend dat het een erg lichte glans heeft als de zon er op een bepaalde manier op staat.
Levering
De verwachte levertijd van Karibu tuinhuizen is ongeveer 3 weken (6-8 weken in de periode april t/m september). Het tuinhuis wordt standaard geleverd met uitgebreide opbouwtekening, 60 mm brede (KDI) geïmpregneerde funderingsbalken en alle benodigde bevestigingsmaterialen.
Vergelijkbare Modellen
Wilt u ditzelfde model in de afmeting 181 x 268 cm? Kies dan voor >blokhut Wandlitz 3. Wilt u dit zelfde model in een reeds verfde variant in de kleur Terragrijs? Kies dan voor >Wandlitz 2 Karibu Terragrijs. Zie alternatieve producten voor diverse vergelijkbare modellen.
Bestel ca. 2x2 meter blokhut Wandlitz 2 nu met service en gunstige Thuiswinkel voorwaarden bij Gadero.