Logo Gadero
inspiratieservice
BlokhutSkovOnbehandeldvoorkant
BlokhutSkovOnbehandeldbovenaanzicht
BlokhutSkovOnbehandeldplattegrond
model_BlokhutSkov
10% korting op opties

Blokhut Skov grijs geïmpregneerd 350x300x268cm Wanddikte 28 mm

Vanaf

2.449,-

Blokhut Skov is een karakteristiek tuinhuis met een hoog puntdak, uitgevoerd in grijs geïmpregneerd vurenhout. Met afmetingen van 350 bij 300 cm en 28 mm dikke wanden biedt dit model een stijlvolle opslagplaats of hobbyruimte. De dubbele deur en het raam met enkel glas en vaste roedes geven het geheel een klassieke uitstraling. Dankzij de grijze impregnatie is het hout direct beschermd tegen schimmels en rot. Een sfeervol en onderhoudsvriendelijk tuinhuis met veel inhoud.

Details

Wanddikte
28 mm
Breedte
350 cm
Diepte
300 cm
Hoogte
268 cm

Stel jouw product samen


Begin met het kiezen van de kleur van je product, de kleur wordt bepaald door de behandeling.

KleurGrijs

Op voorraad

Binnen 8 tot 11 weken geleverd

Vanaf

2.449,-

Plus- en minpunten

  • Veel lichtinval dankzij dubbele deur en groot raam

  • Uit te breiden met diverse extra opties

  • Eenvoudig spullen op bergen dankzij dubbele deur

  • Geïmpregneerd voor een langere levensduur

  • Exclusief starterset en dakbedekking

employee-3
Vragen?
icon-phone
+3150230615109:00 - 17:30
icon-chat-yellow
Chat met ons09:00 - 17:30
icon-email
Stuur een berichtBinnen 24 uur reactie op werkdagen
icon-whatsapp-yellow
Whatsapp Direct antwoord op werkdagen
  • Beoordeeld door onze klanten met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux
Gewicht
521 kg
Afwerking hout
Geschaafd
Wanddikte
28 mm
Materiaal
Hout
Houtsoort
Scandinavisch Vuren
Kleur
Grijs
Breedte
350 cm
Diepte
300 cm
Hoogte
268 cm
Afmetingen
3.5 x 3 x 2.68 m
Glass Type

Enkelglas

Enkelglas is de meest voorkomende beglazing voor tuinhuizen en blokhutten vanwege de relatif betaalbare kosten en de klassieke uitstraling. Het laat goed licht door, waardoor daglicht ruim binnenvalt, al is dit iets minder dan bij plexiglas. Bij breuk valt enkelglas uiteen in scherven, plexiglas of veiligheidsglas is daarom een veiligere keuze voor tuinen met spelende kinderen . Enkelglas is weer- en UV-bestendig en verkleurt niet onder invloed van zonlicht. In onderhoud is enkelglas eenvoudig: het is krasvast en kan met standaard glasreinigers worden schoongemaakt. Wat isolatie betreft zit enkelglas in het lage segment. Enkelglas is daarmee vooral geschikt voor gebruikers die waarde hechten aan uitstraling, duurzaamheid en onderhoudsgemak. De beperkte kosten maken het de meest gangbare keuze voor tuinverblijven die bedoeld zijn als bijvoorbeeld berging of werkplaats.

28mm Wanddikte

28mm Wanddikte

Het 28mm blokhutprofiel is met afstand de meest verkochte dikte en heeft een goede prijs-kwaliteit verhouding. Het is niet duur, maar biedt aanzienlijk meer stevigheid en stabiliteit dan de dunnere varianten. Deze wanddikte is geschikt voor degelijke bergingen en is prima als basis voor een instap-werkplaats of hobbyruimte. Ook wanneer de nadruk ligt op het buitenleven, zoals bij een overdekte lounge of tuinkamer, is 28mm de standaardkeuze. De planken zijn dik genoeg om een stevige uitstraling te geven en gaan niet snel werken bij temperatuurverschillen.. Voor wie een betrouwbaar tuingebouw zoekt zonder de hoofdprijs te betalen, is dit de logische keuze.

Onze producten bij jullie in de tuin

sf_Skov_Log_Cabin_Painted
sf_skov_log_cabin1
sf_skov_log_cabin2
sf_Skov
Bekijk alles

Blogs & Inspiration