Tuinhuis Askola 2 Terragrijs met overkapping 453 x 217 x 211 cm Wanddikte 19mm

Productnummer: KA11061-G Uit te breiden extra lange overkapping en wanden   |   Inclusief dubbele vleugeldeur   |   Geleverd in Terragrijs

€ 1.629,45 € 1.384,95 Per stuk incl. BTW
Gespreid betalen
Liever in termijnen betalen? Betaal in 12 tot 60 termijnen
Let op: Geld lenen kost geld! Meer infomatie
v.a. € 29,43 p.m. *
Delen via WhatsApp
Extra opties toevoegen
Blokhut Vloer van A-keuze gedroogd vuren (impregneren levertijd 4-5 weken)
Aanbouw
Dakbedekking plat dak
Karibu Wanden t.a.v. Aanbouwdak
Samenstelling Sluiten
  • € 1.384,95 Standaardproduct Tuinhuis Askola 2 Terragrijs met overkapping 453 x 217 x 211 cm Wanddikte 19mm
  • € 0,00 Extra opties bekijk opties
  • € 0,00 Totaalbedrag

Voor- en nadelen van Tuinhuis Askola 2 Terragrijs met overkapping 453 x 217 x 211 cm Wanddikte 19mm

  • Met 5 jaar garantie op hout en constructie
  • Made in Duitsland, A-kwaliteit
  • Van duurzaam scandinavisch vuren hout
  • Met gratis geimpregneerde funderingsbalken geleverd
  • Exclusief dakbedekking (Zelfklevende dakfolie sterk aanbevolen)

Tuinhuis Askola 2 Terragrijs met overkapping 453 x 217 x 211 cm Wanddikte 19mm

Tuinhuis Askola 2 met overkapping in de kleur Terragrijs uit de Woodfeeling collectie van het merk Karibu is van top kwaliteit Scandinavisch vuren hout. Askola 2 van Karibu, behandeld met de kleur Terragrijs, biedt door de berging volop ruimte voor o.a. het bergen van uw tuinmeubelen, gereedschap of fietsen. De basis overkapping van 240 cm biedt daarnaast ruimte voor o.a. een kleine loungeset of tafel met stoelen. Tuinhuis Askola 2 met overkapping behoort tot de blokhut 5x3 meter categorie.

Deze blokhut is ook als blokhutdirect variant leverbaar binnen 48 uur, deze vind hier.

Afmetingen

Askola 2 in de kleur Terragrijs wordt standaard geleverd met een basis houten berging van 213 cm breed, 217 cm diep en 211 cm hoog. Door de overkapping met een breedte van 240 cm wordt de totale breedte van deze fraaie combinatie 453 cm. Houten systeemhuis Askola 2 met overkapping heeft een wanddikte van 19 mm en kan eenvoudig worden opgebouwd met losse houtprofielen middels steek-/schroefsysteem. Kortom, deze met verf behandelde houten tuinberging is eenvoudig zelf op te bouwen en dus de perfecte keuze voor de doe-het-zelver.

Tuinhuis Askola 2 met overkapping Terragrijs Karibu - wanddikte 19 mm en kunstglas

Tuinhuis Askola 2 met overkapping Terragrijs wordt opgebouwd middels 1.9 cm dikke behandelde grijze profielen vervaardigd uit A-kwaliteit Scandinavisch vurenhout met een perfecte pasvorm en waterafstotende profilering. Dit moderne tuinhuisje met schuin dak wordt tevens geleverd met dubbele vleugeldeur (154 x 187 cm) met 3 lichtpanelen van kunstglas en veiligheidssluiting. De vrije doorgangsmaat van de deur betreft 139 x 175 cm.

Hout geschaafd Ja Type/Model Askola Houtsoort Scandinavisch Vuren Wanddikte 19mm Afmetingen 433 x 217 cm Funderingsmaat 209 x 213 cm Nokhoogte 211 cm Ramen Geen Deuren 1 Dubbele Deur (139x175) Type Beglazing Kunstglas Type Dak Plat dak Dakbedekking Exclusief Dakhelling 3° Dakoppervlak (m²) 11,11 m² Inhoud (m³) 9.0 m³ Gespiegeld op te bouwen?  Ja Inclusief Hang-en sluitwerk en montagehandleiding Karibu Verfsysteem

Tuinhuis Askola 2 met overkapping is beschermd door het speciale Karibu verfsysteem. Dit gebeurd onder vacuumdruk, waardoor de verf echt in het hout gedrukt wordt. Dit zorgt voor een natuurlijk karakter en optimale beschemring van het hout. De basis van Askola 2 van Karibu is behandeld met de moderne kleur Terragrijs (RAL 060.40.05). Kleur van de deurkozijnen en profielen is Ivoorwit (RAL 1015). Door de combinatie van terra en ivoor verkrijgt deze populaire Askola 2 tuinhuis met overkapping een modern karakter.

Let op! Alleen de buitenzijden van de profielen van deze tuinhuis van Karibu zijn volledig behandeld middels het Karibu verfsysteem. Wij adviseren sterk om de binnenkant / binnenwanden te behandelen met een beits of dekkende verf voor een langere levensduur en om problemen met het hout op langere termijn te voorkomen. Als gevolg van het fabricageproces kan het voorkomen dat de kopse kanten van de lijsten deels niet zijn afgewerkt. Deze dienen na de montage nog te worden behandeld. De kleur voor de witte delen is RAL 1015 ivoorwit.

Vergelijkbare modellen

Wilt u een langere overkapping bij Askola 2 Terragrijs van Karibu? Als extra optie kunt u ook kiezen voor 40 cm extra lengte waarmee u een totale overkapping ontvangt bij Askola 2 van 280 cm. Kiest u voor een overkapping van 280 cm, dan wordt de totale breedte van deze fraaie tuinhuis van Karibu 493 cm. Het verspringend dak kan aan beide zijden van het tuinhuisje worden gemonteerd. 

Tuinhuis Askola 2 Terragrijs is ook te verkrijgen zonder overkapping. Het Tuinhuis Askola 2 Terragrijs vindt u hier.

Wilt u ditzelfde model in de afmeting 542 x 217 cm? Kies dan voor blokhut Askola 4 Terragrijs met overkapping. Wilt u ditzelfde model in een onbehandelde variant? Kies dan voor Askola 2 met overkapping. Zie alternatieve producten voor diverse vergelijkbare modellen.

Bestel ca. 5x3 meter blokhut Askola 2 Terragrijs met overkapping nu met service en gunstige Thuiswinkel voorwaarden bij Gadero.

Achter- en zijwanden

Askola 2 in Terragrijs wordt standaard geleverd zonder dichte achter- en zijwanden. Zowel voor de standaard overkapping van 240 cm, als voor de extra lange aanbouw van 280 cm kunt u als extra optie ook dichte wanden meebestellen (meerprijs). Kies uit enkel een achterwand voor bij de aanbouw, of een achter- en zijwand wanneer u helemaal beschut wilt zitten. 

Dak(bedekking)

Dit strakke tuinhuisje beschikt over een lessenaarsdak (dakhelling van 3°) van 16mm dakplaten. Askola 2 heeft een dakoverstek van 18 cm aan de voorkant, 14 cm aan de zijkanten en 6.5 cm aan de achterkant. Als extra optie (meerprijs) kunt u zelfklevende dakfolie in de kleur donkergrijs meebestellen (sterk aanbevolen). Deze zelfklevende dakfolie is extreem duurzaam, scheurbestendig en eenvoudig zelf te plaatsen op het dak van dit tuinhuisje.

Houten vloer

Dit fraaie moderne tuinhuis wordt standaard geleverd zonder houten vloer in de basis berging. Houten vloer in Tuinhuis Askola 2? Kies bij extra opties ook voor een onbehandelde houten vloer, inclusief keteldruk geïmpregneerde (KDI) onderleggers. Zorg altijd voor een goede fundering, de fundering kan bestaan uit beton of tegels. 

PVC Dakgootset

Voor Askola 2 met overkapping is tevens een PVC Dakgootset als extra optie te bestellen voor het afvoeren van het hemelwater van het licht hellende dak. Deze complete PVC dakgootset is eenvoudig te monteren en wordt compleet geleverd inclusief valbuis, verstelbare goothouders en verbindingsmateriaal. Deze set is beschikbaar voorzowel Askola 2 met standaard dakaanbouw van 240 cm als voor de extra dakaanbouw van 280 cm.

Levertijd

Askola 2 met overkapping van Karibu wordt geleverd met uitgebreide opbouwtekening en bevestigingsmaterialen. De levertijd van dit houten tuinhuisje / berging met overkapping is circa 3 weken.

Let op! De verwachte levertijd van dit Karibu product is ongeveer 3 weken (6-8 weken in de periode april t/m september).

Montage tuinhuis Askola

U heeft gekozen voor deze tuinhuis Askola, maar heeft geen mogelijkheid deze zelf te plaatsen. Maak dan gebruik van onze montage service. Vul het aanmeldingsformulier in en u ontvangt een prijs op maat voor de montage.


Vragen & antwoorden over dit product

Dit tuinhuisje is nu opgesteld dat het huisje link staat en de overkapping naar rechts. Is het ook mogelijk dit huisje rechts te plaatsen en de overkapping naar links?

Dit huisje is te spiegelen.

Vraag is verzonden

Stel uw vraag
* verplicht
productbeoordelingen

Beoordeling is verzonden

Schrijf beoordeling
* verplicht
Dit product bestellen?
Geleverd in Terragrijs Tuinhuis Askola 2 Terragrijs Sfeer Tuinhuis Askola 2 Terragrijs met overkapping 453 x 217 x 211 cm Wanddikte 19mm Uit te breiden extra lange overkapping en wanden   |   Inclusief dubbele vleugeldeur   |   Geleverd in Terragrijs Op voorraad
€ 1.629,45 € 1.384,95 Per stuk incl. BTW