Tuintegel Ipe Hardhout 92x92cm Dikte 4.0 cm
- Productnummer
- LDS2829



67,86
incl. BTW
Details
- Lengte
- 92 cm
- Breedte
- 92 cm
- Beoordeeld op TrustedShops met een 8,4/10
- Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
- Snelle levering in de Benelux
Vragen?
Plus- en minpunten
Duurzaam Ipé hardhout
Vanaf de onderkant onzichtbaar geschroefd
XL houten tuintegel
Eenvoudig en snel te leggen
Specificaties
- Materiaal
- Hout
- Houtsoort
- Ipé
- Kleur
- Bruin
- Lengte
- 92 cm
- Breedte
- 92 cm
- Dikte
- 4 cm
- Afmetingen
- 92 x 92 cm
Tuintegel Ipe Hardhout 92x92cm Dikte 4.0 cm
Leg eenvoudig en snel een luxe vlonder of veranda aan met deze 92 x 92 cm hardhouten tuintegels. Deze houten tegel is gemaakt van 13 duurzame Ipé planken, deze planken zijn 1.9 cm dik en 9 cm breed. U legt deze tegel eenvoudig en snel, zorg ervoor dat de tegels altijd 0.5 cm uit elkaar liggen voor de opvang van werking. Deze houttegel is zeer geschikt voor een dakterras of balkon.
Ipé hardhouten tuintegel
Deze houtsoort is een van de meest duurzame hardhoutsoorten ter wereld en heeft duurzaamheidsklasse 1. Het hout is zeer stabiel en neemt weinig vocht en vuil op. Ons advies is om het Ipé wel met hardhoutolie te behandelen en in de herfst regelmatig schoon te vegen. Het duurzame hout zal na verloop van tijd prachtig egaal vergrijzen.
Bevestigen houten tegels
Bij het bevestigen van deze tuintegels op balken op palen zoals bij het aanleggen van een vlonder, deze balken om de 25 cm aanbrengen. Plaats altijd 2 dwarsbalken in het midden van deze 92 x 92 x 4 cm tegel. Plaats in de naad (onderlat) op de hoeken 4x50 vlonderschroeven en 2 in het midden. Totaal heeft u dus 12 schroeven per houten tegel nodig. Gebruik bij voorkeur onze 4.5 x 7 cm balken. Heeft u een balkon of dakterras met een beperkte werkende hoogte, gebruik deze balk dan plat of gebruik 35x60 mm regels.