Voor- en nadelen van Wovar zelftappers RVS 4.8 x 25 mm met Lenskop - doos 200 stuks
- Inclusief handige lenskop
- Geschikt voor aluminium en staal
- Oxideert niet
- Fantastische kwaliteit
Wovar zelftappers RVS 4.8 x 25 mm met Lenskop - doos 200 stuks
Deze degelijke zelftappers van Wovar met handige lenskop zijn erg geschikt voor bevestiging van metaal op hout. Het schroefdraad van deze zelftapper zorgt ervoor dat de schroef eenvoudig door het materiaal gaat. Dankzij de draaibeweging tapt de schroef eenvoudig door aluminium of staal.
RVS A2 Zelftappende schroef met lenskop
Wanneer u de zelftappende schroef in metaal wilt boren, is het raadzaam om voor te boren. De sterke RVS schroeven dienen gemonteerd te worden met een PH-2 bitje, omdat de lenskop een PH-2 aandrijving heeft. Deze schroef beschikt niet over een zelfborende punt. De roestvrijstalen zelftapper is van a-kwaliteit. Schroef deze zelftappers niet helemaal vast, want demonteren gaat niet eenvoudig.
Bestel RVS A2 zelftappers met lenskop nu bij online bij uw houthandel Gadero. Deze zelftappers RVS 4.8 x 25 mm worden verkocht per doos van 200 stuks.