- Helemaal dicht
- Van luxe rabatdelen
- Keteldruk geimpregneerd
- Komt met een RVS inbouwcilinderslot
Dichte schuttingdeur van verticale rabatdelen 100 x 200 cm Geïmpregneerd

Productnummer: DE33322 | Verticale gladgeschaafde 18 mm rabatplanken | Met RVS inbouwcilinderslot
Voor- en nadelen van Dichte schuttingdeur van verticale rabatdelen 100 x 200 cm Geïmpregneerd
Dichte schuttingdeur van verticale rabatdelen 100 x 200 cm Geïmpregneerd
U zoekt een nieuwe deur voor uw schutting en u wilt nu toch voor wat extra privacy kiezen? Dan is deze dichte geïmpregneerde schuttingdeur van Zweeds Rabat met een hoogte van 200 cm en een breedte van 100 cm precies wat u zoekt! Deze populaire schuttingdeur staat bekend om zijn moderne uitstraling en is vervaardigd uit glad geschaafd dubbelzijdig Zweeds Vuren Rabathout met de afmeting 1.8 x 14.5 cm.
Deze deur wordt geleverd met een RVS inbouwcilinderslot en bevat een stalen frame om stevigheid te garanderen. Dit draagt ook bij aan de duurzaamheid en dus aan de levensduur van deze populaire deur.
Ophangogen zitten aan het stalen frame bevestigd. Bestel uitsluitend 3 ophangduimen (duimhengen) om deze deur op te hangen, zie verwante producten.
Ontdek ons uitgebreide assortiment hardhouten palen. Kies uit licht ruw en goedkoop of de iets duurdere in glad geschaafd Azobe of Bankirai.
Vragen & antwoorden over dit product
Hoe dik is de deur?

Deze is 6.6 centimeter.
is het mogelijk om er 3 cm van een zijde af te schaven

Dit is helaas niet mogelijk daar in de model een ijzeren frame zit.
productbeoordelingen
Dit product bestellen?

Alternatieven voor dit product
