Gebruik de code VROEG2 in je winkelwagen voor 10% korting
Houten aanbouw frame 400 x 200 cm met Nesling Harmonica schuifdoek Antraciet met 88 x 88 mm geïmpregneerde palen

Productnummer: NZ13028-400-200-antraciet | Compleet Pergola Pakket | Inclusief Schaduwdoek | Inclusief Houtpakket
Voor- en nadelen van Houten aanbouw frame 400 x 200 cm met Nesling Harmonica schuifdoek Antraciet met 88 x 88 mm geïmpregneerde palen
- Inclusief glad geschaafde en keteldruk geïmpregneerde palen, schoren en balken
- Inclusief Pergola Kits van gepoedercoat staal
- Inclusief Coolfit Harmonicadoek Antraciet, eenvoudig open en dicht te schuiven
- Met houten hoekschoren
- Exclusief beschermhoes, vloer en muurbalk
Houten aanbouw frame 400 x 200 cm met Nesling Harmonica schuifdoek Antraciet met 88 x 88 mm geïmpregneerde palen
Wilt u een schaduwplek creëren in uw tuin, maar geen last hebben van de voet van de parasol? Dan is een aanbouw veranda van Nesling ideaal! U krijgt al het glad geschaafde hout grotendeels op maat gezaagd en inclusief een Nesling harmonica doek met alle bijbehorende bevestigingsmaterialen. Het doek heeft een afmeting van 400 cm breed bij 200 cm lang en komt over de breedte van uw gevel te lopen. Het verschuifbare schaduwdoek heeft een trendy antraciet kleur met luxe uitstraling. Het katrolsysteem zorgt ervoor dat het doek gemakkelijk open en dicht te doen is. Het schaduwdoek houdt 90% van alle UV straling, is vuilafstotend en eenvoudig schoon te maken.
Geïmpregneerd houten aanbouw frame
Geïmpregneerd grenenhout staat bekend als robuuste houtsoort van hoog kwaliteit wat voor vele constructies wordt gebruikt. De 2 palen kunnen zelfs in de grond gezet worden desgewenst. Dit pakket wordt geleverd met staanders, liggers, schoren, hoekelementen, muur bevestigingselementen, bouten, moeren, schroeven en schaduwdoek. De staanders hebben een afmeting van 88 x 88 mm dikte bij 300 cm lengte. Wanneer u de staanders 60-70 cm diep ingraaft staan ze stevig in de grond. Kan dit niet? Bestel dan de Nesling vloerelementen. De hoekelementen plaatst u tussen de staanders en de liggers en de liggers bevestigt u aan de muur met de muurelementen. Zo bouwt u deze set eenvoudig op!
De binnenmaat van het frame waarin het doek komt te hangen heeft een afmeting van 400B x 210L en het frame heeft een buitenmaat van 418B x 228L.
Nesling elementen
Wat Nesling zo geweldig maakt is het hoogwaardig kwaliteit schaduwdoek in combinatie met de gemakkelijke meegeleverde elementen. Deze stalen elementen zijn gepoedercoat zodat het staal langer mee gaat.
Deze aanbouw veranda set bestaat uit:
- 2 houten staanders van 3 meter voor plaatsing in de grond of afkorten op circa 230 cm voor montage op paalhouder.
- 2 balken van 3 meter (zelf inkorten)
- 1 balk van 4 meter
- 4 houten schoren
- gepoedercoate hoekankers en muurverbindingen
- Nesling harmonica-schaduwdoek Antraciet
Opties
Heeft u de pergola liever niet aan uw huis vast, maar los in de tuin staan. Bekijk dan onze Nesling pergola stand alone modellen.
Meebestellen?
Wilt u ook aan uw (stenen) gevel een houten muurbalk bevestigen? Bestel dan een 4 meter 45x95 mm geimpregneerde balk mee. Monteer deze met 10 cm slagpluggen in uw gevel om de 40 cm. Ook een beschermhoes voor uw zonnedoek opbergen in de winter raden we aan. Tevens kunt u een mooie houten vlonder of fraaie terrastegels bij ons meebestellen.
Vragen & antwoorden over dit product
productbeoordelingen
Dit product bestellen?

Alternatieven voor dit product
