Betonklinkers Zwart 8 cm dikte KOMO met deklaag Per 0,79 m2 - Populair
Productnummer: EX70806 | Sterke bestrating met luxe donkere uitstraling | Bestrating voor bedrijven
Voor- en nadelen van Betonklinkers Zwart 8 cm dikte KOMO met deklaag Per 0,79 m2 - Populair
- Slijt vrijwel niet vanwege deklaag
- KOMO keurmerk
- Door en door zwart vanwege impregneren
- Mooie moderne zwarte klinker
Betonklinkers Zwart 8 cm dikte KOMO met deklaag Per 0,79 m2 - Populair
Deze straatstenen type BKK zijn geschikt voor bedrijven of particulieren die een stevige en duurzame vorm van bestrating zoeken. De aangegeven prijs voor deze betonklinkers in de kleur antraciet zwart is per laag van 0,79 m2 ofwel 36 klinkers. Bij het bestellen dient u rekening te houden met een snijverlies van circa 8%. Dankzij het KOMO keurmerk zijn deze BKK betonklinkers populair bij overheden en semi-overheidorganisaties. Ook zijn de stenen geïmpregneerd en hebben ze een deklaag. Deze deklaag zorgt ervoor dat de steen vrijwel niet slijt.
Betonklinkers Zwart 8 cm dikte
Deze hoogwaardige betonklinkers zijn voor verschillende terreinen toepassen. U kunt uw terras of looppad ermee aanleggen, maar deze stenen zijn ook erg geschikt voor opritten, parkeerplaatsen en zelfs bedrijfsterreinen. Door hun dikte van 8 cm zijn ze zeer sterk en de afstandhouder en facetrand zorgen ervoor dat de klinkers nog meer belasting kunnen verdragen. Ook zijn de stenen voorzien van een deklaag, wat ze relatief duurzaam maakt.
KOMO Keurmerk
Het KOMO keurmerk staat voor Keuring en Onderzoek van Materialen voor Openbare werken en is een collectief keurmerk voor kwaliteitseisen van de Nederlandse bouw die wordt getoetst door onafhankelijke vertegenwoordigers. Wanneer u voor een KOMO gekeurmerkt product kiest kunt u er dus zeker van zijn dat u de beste kwaliteit en duurzaamheid in huis haalt.
Op zoek naar iets anders?
Zijn deze betonklinkers niet de stenen waar u naar zocht? Wij bieden ook een ruim assortiment oprit bestrating, betontegels en keramische tegels. Gaat u uw bestrating zelf leggen en kunt u hier wel wat hulp mee gebruiken? Bekijk dan onze bovenstaande video of lees onze klustips! Hier vermelden we ook alle extra materialen die u nodig heeft voor de aanleg, zoals zand, drainage en opsluitbanden. Vergeet deze niet mee te bestellen.
Bij Gadero afdeling bestrating koopt u topkwaliteit Excluton betonklinkers tegen gunstige Thuiswinkel voorwaarden. Bovendien heeft u keuze uit diverse betalingsmogelijkheden denk aan ideal, creditcard, paypal, op rekening vooraf en achteraf betalen via afterpay.
Doe hier inspiratie op
Vragen & antwoorden over dit product
is dit echt zwart of meer antraciet ? Mvg J.

Meer antraciet
productbeoordelingen
Dit product bestellen?

Alternatieven voor dit product
