Voor- en nadelen van Lariks paal met hardhout grondstuk 11 x 11 x 320 cm Glad geschaafd
- Hardhout en Lariks paal in 1
- Zogenaamde H2H paal, extra duurzaam
- Glad geschaafd, dus splintervrij
- Gedroogd, dus minder vatbaar voor schimmel en vocht
Lariks paal met hardhout grondstuk 11 x 11 x 320 cm Glad geschaafd
Met deze speciale, slimme vierkante h2h palen kunt u nu ook lariks in de grond plaatsen! Deze bijzondere vierkante paal heeft 100 cm hardhout aan de onderkant en 220 cm Lariks hout aan de bovenkant. Bent u op zoek naar een stevige schuttingpaal of staander voor uw overkapping met een lange levensduur? Dan is deze glad geschaafde Lariks Douglas 11 x 11 x 320 cm paal met hardhouten grondstuk precies wat u zoekt! Doordat de onderste 100 centimeter van deze paal gemaakt is van solide hardhout heeft is deze paal zeer duurzaam en geschikt voor montage in de grond.
Verantwoord Lariks Douglas
Met deze slimme H2H palen voor het maken van overkappingen en carports bespaart u de kosten van betonpoeren. Bovendien zijn deze palen zeer verantwoord voor het milieu. Deze worden namelijk gemaakt van EUTR hardhouten onderstukken en lariks hout uit verantwoord beheerde Nederlandse bossen. Glad geschaafd Lariks Douglas is gedroogd en daardoor is het hout minder vatbaar voor schimmel en vocht.
Staander voor pergola of overkapping
Maak van deze zogenaamde h2h palen staanders voor uw terrasoverkapping of een fraaie pergola. Zorg dat het hardhout gedeelte minimaal 5 cm boven uw border of bestrating uitkomt. TIP: Plaats 80 cm in de grond dan houdt u een mooie hoogte van 240 cm voor een houten overkapping over.
Bestel bij Gadero
Combineer uw order met bijpassende geschaafde Lariks Douglas houten 4,5x14,5 cm balken, 2x20 mm boeidelen en meer accessoires voor luxe houtbouw. Maak uw veranda of terrasoverkapping met houthandel Gadero. Als alternatief kunt u onze geheel lariks douglas staanders kiezen in combinatie met onze betonpoeren.