Taunus Kwarts Split Geel 16 - 32 mm 25 kilo
Productnummer: EX70432 | Split geschikt voor border & oprit
Taunus Kwarts Split Geel 16 - 32 mm 25 kilo
Taunus Kwarts Split Geel 16 - 32 mm is een splitsoort afkomstig uit het duitse Taunusgebergte. Kwarts staat voor kwartgesteente, uit dit gesteente word het taunus split gewonnen. Het split kan worden gebruikt als sierbestrating maar is ook geschikt als oprit. Doordat het split goed drukvast is kan het een zware belasting dragen. De maatvoering 16 - 32 millimeter betekent dat dit type split is gezeefd door een zeef met een maaswijdte van 16 tot 32 mm.
Het split laat eveneens makkelijk water door wat wateroverlast voorkomt. Door gebruik te maken van het worteldoek uit onze webshop voorkomt u dat er onkruid tussen het split door groeit. Als u gebruik maakt van de grindmatten uit onze webshop bent u er zeker van dat het grind niet verplaatst en dat er geen band- en voetsporen achterblijven in het split. Deze grindmatten zijn inclusief worteldoek.
Hoeveel split of grind nodig per m2?
Met een zak van 25 kg grind of split bedekt u 0.33 m2 met grind of split. We gaan hier uit van een laagdikte van 5 - 6 cm. Split is een populaire en makkelijke vorm van bestrating.
Is dit niet de variant die u zoekt? Neem dan eens een kijkje in ons volledige assortiment kwartsiet split.
Vragen & antwoorden over dit product
productbeoordelingen
Dit product bestellen?

Alternatieven voor dit product
